Narkotyki schowali w głośnikach

Fot. KMP

RZESZÓW. Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali dwóch mężczyzn. W ich samochodzie znaleziono marihuanę.

Jak ustalili funkcjonariusze podczas naprawy samochodu należącego do jednego z mężczyzn mieli oni przygotować w pojeździe specjalny schowek do ukrycia narkotyków.

W wyniku podjętych czynności operacyjnych policjanci ustalili, że 22 maja wieczorem mężczyźni wyjechali na teren powiatu przeworskiego po zakup narkotyków. W związku z tym policjanci obserwowali trasę, którą mieli wracać mężczyźni. Około godz. 21:50 zauważyli Opla Vectrę jadącego w kierunku Rzeszowa. Kierowca samochodu jechał nerwowo i szybko. W Krasnem z pomocą policjantów z wydziału ruchu drogowego samochód został zatrzymany. Kierującym okazał się 30-letni mężczyzna, pasażerem zaś 19-latek. Obydwaj to mieszkańcy Rzeszowa.

Policjanci przeszukali samochód. W obudowie głośnika w przednich drzwiach znaleźli ukryte narkotyki. Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, a ponieważ istniało prawdopodobieństwo, że w pojeździe ukrytych może być więcej narkotyków zabezpieczony został również samochód. Przeprowadzone już w komendzie badanie znalezionego suszu roślinnego potwierdziło, że jest to marihuana.

Następnego dnia z pomocą policyjnego psa wyszkolonego do wykrywania narkotyków funkcjonariusze przeszukali zabezpieczony samochód. Znaleźli elektroniczną wagę do porcjowania narkotyków ze śladami marihuany. Podczas przesłuchania 19-latek przyznał się do winy i usłyszał zarzuty posiadania niedozwolonych środków odurzających.

tc/KMP

do “Narkotyki schowali w głośnikach”

  1. Tomasz

    Złodziei ścigać a nie za trochę zioła ludzi męczyć.

  2. ff

    Cóż za sukces…

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.