Narodowcy próbowali zakłócić I Podkarpacki Kongres Europy Plus. ZDJĘCIA

Fot. Wit Hadło

Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Na czwartkowym (13.06) kongresie pojawili się Marta Niewczas, podkarpacki pełnomocnik Europy Plus, poseł Janusz Palikot, europoseł Marek Siwiec, Robert Smucz, przewodniczący zarządu okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskiego RP i wiceszef Europy Plus na Podkarpaciu oraz jeden z liderów stowarzyszenia Ordynacka Robert Kwiatkowski.

Jednym z gości miał być też prezydent Tadeusz Ferenc, ale zamiast niego pojawił się wiceprezydent Stanisław Sienko. Sala Hotelu Rzeszów została całkowicie zapełniona.

Rozmowy o gospodarce, Polsce i Europie przerywali co jakiś czas młodzi ludzie, którzy zasiedli najbliżej wyjścia. Co jakiś czas krzyczeli „ Tylko idiota głosuje na Palikota”, „Polska, Polska narodowa” i „Precz z komuną”.

Janusz Palikot przestrzegał przybyłych przed tymi ludźmi i mówił, by ich nie ignorować. – Neofaszyzm rodzi się z biedy, z niezrozumienia. Po to powstała Europa Plus, żeby oni nie wygrali nie tylko w Europie, ale też w Polsce – mówił Palikot. Na spotkaniu nie pojawił się też Ryszard Kalisz.

bsz

do “Narodowcy próbowali zakłócić I Podkarpacki Kongres Europy Plus. ZDJĘCIA”

  1. olo

    W pierwszym rzędzie niezłe sztuki siedziały , chyba zostanę politykiem.
    Allllleeeee nogi miały.

  2. mamnick

    Zaczynają się bać stare ,,eks komusze pyski”!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.