Narodowcy próbowali zakłócić I Podkarpacki Kongres Europy Plus. ZDJĘCIA

Fot. Wit Hadło
Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Na czwartkowym (13.06) kongresie pojawili się Marta Niewczas, podkarpacki pełnomocnik Europy Plus, poseł Janusz Palikot, europoseł Marek Siwiec, Robert Smucz, przewodniczący zarządu okręgu rzeszowsko-tarnobrzeskiego RP i wiceszef Europy Plus na Podkarpaciu oraz jeden z liderów stowarzyszenia Ordynacka Robert Kwiatkowski.

Jednym z gości miał być też prezydent Tadeusz Ferenc, ale zamiast niego pojawił się wiceprezydent Stanisław Sienko. Sala Hotelu Rzeszów została całkowicie zapełniona.

Rozmowy o gospodarce, Polsce i Europie przerywali co jakiś czas młodzi ludzie, którzy zasiedli najbliżej wyjścia. Co jakiś czas krzyczeli „ Tylko idiota głosuje na Palikota”, „Polska, Polska narodowa” i „Precz z komuną”.

Janusz Palikot przestrzegał przybyłych przed tymi ludźmi i mówił, by ich nie ignorować. – Neofaszyzm rodzi się z biedy, z niezrozumienia. Po to powstała Europa Plus, żeby oni nie wygrali nie tylko w Europie, ale też w Polsce – mówił Palikot. Na spotkaniu nie pojawił się też Ryszard Kalisz.

[print_gllr id=86395]

bsz

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
olomamnick Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
olo
Gość
olo

W pierwszym rzędzie niezłe sztuki siedziały , chyba zostanę politykiem.
Allllleeeee nogi miały.

mamnick
Gość
mamnick

Zaczynają się bać stare ,,eks komusze pyski”!