NASZA AKCJA: Senator Ortyl podwyżkom podatków mówi “NIE!” FILM

Władysław Ortyl, były wiceminister rozwoju regionalnego to kolejny polityk z Podkarpacia, który dołączył do akcji Super Nowości “Stop Podatkom”. Potwierdził to na konferencji prasowej. Fot. Autor

MIELEC. Były wiceminister rozwoju regionalnego przyłącza się do akcji Super Nowości. Można zobaczyć to na naszej stronie internetowej.  

– Dziś publicznie potwierdzam moją wcześniejszą deklarację dla Super Nowości. Nie będę głosował za żadnymi podwyżkami podatków – zapowiedział na konferencji prasowej Władysław Ortyl, były wiceminister rozwoju regionalnego, a obecnie mielecki senator PiS. – To są najprostsze instrumenty, które być może przyniosą efekt doraźny, ale w przyszłości przyniosą gospodarce same tylko szkody – uważa parlamentarzysta.

Senator PiS Władysław Ortyl to kolejny polityk z Podkarpacia, przyłącza się do akcji Super Nowości “Stop Podatkom”. Tłumaczy on, że szukanie pieniędzy w kieszeni obywateli, zarówno biednych, jak i bogatych, jest zwykłym pójściem na łatwiznę. Wiadomo nie od dziś że obniżając podatki napędza się gospodarkę. Tylko trzeba odczekać chwilę – przekonuje.

– Jeśli już Rząd zdecydował się na podwyższanie podatków, to powinien wiedzieć komu – dodaje Ortyl. – Jak najbardziej zasadne jest obciążenie ty, banków. One mają duże rezerwy. Nie chodzi zabranie im pieniędzy, ale o traktowanie wszystkich sprawiedliwie. Przypomnę o też o podatkach dla dużych sieci handlowych. Pamiętajmy, że są to firmy, które wyprowadzają swoje zyski poza granice naszego kraju.

Paweł Galek


0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments