Natalia Lesz blogerką u Lisa

Fot. MWMedia

W środę rusza nowy internetowy projekt Tomasza Lisa NaTemat.pl. Jednym z blogerów komentujących doniesienia z Polski i świata będzie piosenkarka Natalia Lesz.

Z nowym portalem związali się również m.in. Justyna Kowalczyk, Nergal i Włodzimierz Cimoszewicz.

Nowy portal Tomasza Lisa ma być polskim odpowiednikiem popularnego na całym świecie serwisu „HuffingtonPost”.

- Pulsujący opiniami i informacjami na wszystkie tematy. Jak kawiarnia, w której spotykają się różni ludzie. Otwarty i tolerancyjny – tak filozofię portalu określa jego pomysłodawca.
Natalia Lesz będzie stałą felietonistką portalu. Aktorka i piosenkarka działa charytatywnie na rzecz zwierząt, została ambasadorką Fundacji DKMS oraz kampanii „HELP dla życia bez tytoniu”.
- Na moim blogu głównie skupię się na rzeczach, które mnie osobiście najbardziej poruszają, czyli na muzyce, filmie, teatrze, podróżach, smakach i moich introwertycznych zmianach pogody – zapowiada Natalia Lesz.
- Postaram się być szczera, ale nie ranić innych. [...] Będę pisać o ludziach, którzy potrafili zmieniać bieg rzeki i o tych, którym to się nie udało – dodaje wokalistka.
Piosenkarka zapytana, czy pisanie sprawia jej przyjemność, bez wahania odpowiada twierdząco.
- Uwielbiam pisać! Od dawna własnoręcznie prowadzę fanpage’a na Facebooku. To będzie mój pierwszy blog i bardzo się cieszę, że ten debiut będzie miał miejsce właśnie na portalu stworzonym przez tak uznanego dziennikarza jak Tomasz Lis – dodaje Lesz.

Serwis ma połączyć blogi osób kształtujących polską debatę publiczną w różnych dziedzinach życia.

PAP Life, anja

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.