Natalia Lesz obywatelką… Gruzji

Fot. MWMedia

Piosenkarka Natalia Lesz włączyła się w promowanie Gruzji w Polsce. Gwiazda nagrała nową wersję i teledysk piosenki „Batumi” zespołu Filipinki. Na planie wokalistkę odwiedził prezydent Gruzji Micheil Saakaszwili. Natalia otrzymała honorowe obywatelstwo jego kraju.

Jak się zaczęła przygoda Natalii z tym krajem? – Pewnego dnia na skrzynkę mailową mojego menagmentu przyszedł mail od wiceministra gospodarki i rozwoju Gruzji. Rząd gruziński zwrócił się do mnie z prośbą, żeby pomóc w przypomnieniu Polakom, jak pięknym krajem jest Gruzja – wspomina artystka, która przyznaje, że była ignorantką jeśli chodzi o znajomość tego kraju.

– Oczekiwałam postsowieckiego kraju i klimatu. Moja pierwsza reakcja na maila była taka, że to musi być jakaś ściema, ale okazało się, że nie i że osoby związane z promowaniem Gruzji bardzo poważnie i z ogromną pasją do tego podchodzą. Jest mi niezmiernie miło, że wybrały do tego projektu właśnie mnie – podkreśla. Co więcej Gruzja urzekła polską piosenkarkę.

– Okazało się, że to przepiękny kraj. Gruzini są bardzo gościnni – dbają o każdego. Byłam tam już trzy razy i to na pewno nie koniec. Bardzo pokochałam ten kraj i na pewno moja przygoda z Gruzją się nie skończy. Będę tam wracać jak najczęściej, bo bardzo się z tym krajem zżyłam. W skrzynce mailowej znalazłam swoją drugą ojczyznę (śmiech).

PAP, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments