Nergal w “The Voice of Poland”??

- Za wcześnie, by o tym mówić – stwierdził lider zespołu Behemot, Adam Darski. Pomimo że w zachodnich mediach pojawiła się informacja, iż będzie on jurorem polskiej edycji programu “The Voice of Poland”, muzyk nie potwierdził tych doniesień.

- Żadnego oficjalnego oświadczenia w tej sprawie z mojej strony jeszcze nie było. Będę o tym mówił, kiedy przyjdzie właściwy czas – tak Nergal skomentował dla PAP Life informacje o swoim udziale w programie.

Muzyk co prawda nie chciał potwierdzić doniesień jakoby było to już pewne, że zostanie jednym z sędziów programu, jednak w rozmowie z zachodnimi mediami Nergal chętniej wypowiadał się o “The Voice of Poland”.

- Metalowiec w roli sędziego w komercyjnym programie rozrywkowym? Ludzie zwariują! Jednym się spodoba, innym nie. Ale przecież o to chodzi w muzyce, nie? Żeby prowokować, żeby wzbudzać odmienne opinie. Im są one bardziej skrajne, tym lepiej – powiedział Nergal w rozmowie z brytyjskim magazynem “Terrorize”.

Nazwiska wszystkich jurorów, nazywanych w programie “trenerami”, zostaną ujawnione 1 sierpnia w programie “Pytanie na śniadanie” w TVP2. Program rusza w telewizji publicznej od 3 września.

“The Voice of Poland” to kolejny program rozrywkowy, którego zadaniem jest odnalezienie muzycznych talentów. Show składa się z trzech etapów. W pierwszym trenerzy będą wybierać uczestników programu na eliminacjach, gdzie będą mogli kandydatów usłyszeć, ale nie zobaczyć. Podczas przesłuchań jurorzy będą odwróceni do śpiewających tyłem.
W drugim etapie na wielkim ringu rozpocznie się “Bitwa”. Uczestnicy programu zmierzą się w duetach z kolegami z tej samej drużyny. Trenerzy będą musieli zdecydować, który z ich podopiecznych opuści program.

W ostatnim etapie, czyli odcinkach na żywo, trenerzy i widzowie – w głosowaniu – będą decydować o tym, kto przejdzie do kolejnego odcinka. Zwycięzca programu podpisze międzynarodowy kontrakt płytowy.

PAP, bez

do “Nergal w “The Voice of Poland”??”

  1. Kasia

    Widziałam pierwszy odcinek programu:The voice… i jestem pod wielkim wrażeniem Nergala- to cudowny, sympatyczny człowiek!!!!! dla niego warto oglądać ten program:) świetny wybór! Dziękuje!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.