Nie będzie łatwo przejechać przez centrum

TARNOBRZEG. Rusza budowa dwóch rond. Kierowcy uzbrójcie się w cierpliwość!

W ciągu najbliższych dni powinna rozpocząć się budowa dwóch rond w centrum miasta. Pierwsze powstanie na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza, Szpitalna, Niepodległości, a drugie u zbiegu ulic Piłsudskiego, Szeroka, Targowa. Korki gwarantowane!

Lada dzień tarnobrzeski RDM przystąpi do pierwszych dwóch etapów budowy nowych rond w centrum miasta. W związku z pracami nastąpi zmiana organizacji ruchu.

– Niestety na kierowców czekać będą utrudnienia, dlatego już teraz apelujemy o cierpliwość i szczególną ostrożność. Całość zaplanowanych prac podzielono na etapy w taki sposób, aby utrudnienia dla użytkowników ruchu były jak najmniejsze – mówi Agata Rybka z Kancelarii Prezydenta.

Jakie utrudnienia czekają na kierowców?

Zamknięta zostanie ulica Mickiewicza na odcinku od wjazdu do dyrekcji szpitala do przystanku autobusowego i dla busów. Nie będzie możliwości przejazdu z ulicy Mickiewicza na ulicę Szpitalną. Zostanie za to przygotowana tymczasowa droga z płyt żelbetonowych, dzięki której możliwy będzie przejazd z ulicy Mickiewicza na Aleję Niepodległości przez postój dla taksówek.

Jednocześnie ruszy także przebudowa skrzyżowania ulic Piłsudskiego, Szerokiej i Targowej. Ulica Piłsudskiego będzie zamknięta na odcinku od wyjazdu z ulicy Szerokiej do wyjazdu z ulicy Grota Roweckiego. Zamknięty będzie także dojazd z ulicy Targowej do ul. Piłsudskiego. Na ulicy Szerokiej, u zbiegu z Piłsudskiego, będzie obowiązywał prawoskręt z nakazem jazdy w ulicę Mickiewicza. Nie będzie za to możliwości wjazdu z ulicy Mickiewicza w Piłsudskiego.

Małgorzata Rokoszewska

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments