Nie daj się naciągaczom

12-letni Krzysztof był tym prymusem, na którym przedstawiciel szkoły chciał przetestować nowoczesne techniki naciągania/nauczania (niepotrzebne skreślić). Fot. Anna Moraniec

RZESZÓW. Jeżeli sprzedawca czegokolwiek przyjdzie do Ciebie do domu, masz 10 dni na odstąpienie od umowy, nie daj się zastraszyć, walcz o swoje prawa.

Pani Anna z Rzeszowa odstąpiła od takiej umowy podpisanej w domu, w przewidzianym przez prawo terminie. Teraz szkoła, z którą ją podpisała straszy ją zwrotem tysiąca złotych. To podobno  kwota dofinansowania, którego pani Anna nie widziała na oczy, a szkoła nie miała kiedy go wnieść, bo od umowy odstąpiono trzy dni po podpisaniu. Jakby tego było mało – bank przysłał jej umowę kredytową, z której ona telefonicznie i listownie odstąpiła już 1 sierpnia.

– Moje kłopoty zaczęły się 28 lipca w sobotę, kiedy przedstawiciel szkoły Prymus Plus z Brzozowa odwiedził mnie w jej domu mówiąc, że syn Krzysztof został wylosowany do przeprowadzenia bezpłatnej lekcji pokazowej nowoczesnych technik nauczania. Oczywiście zgodziłam się, chociaż pora była mi bardzo nie na rękę, ale czego nie robi się dla dobra dziecka – mówi Anna z Rzeszowa.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Anna Moraniec

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marcin
marcin
8 lat temu

witam.
razem z koleżanka zostaliśmy oszukani przez tą firme!
mieliśmy być konsultantami ale w pore odmówiliśmy pracy.
czy istnieje mozliwość coś zrobić w tym kierunku aby zaskarzyć tą firme i odzyskać te pieniądze??
w grupie siła!
prosze o kontakt ze mną jezeli tez jesteś oszukany
mój mail: mggicu@wp.pl
pozdrawiam

ROMAN
ROMAN
8 lat temu

no i proszę wciskają ludziskom totalny kit – gnioty – ubrane w kwiatki – a potem trach wychodzi całe szydło z wora – ja swego czasu też się nabrałem na tańsze rozmowy telefoniczne – dupnęli po 80 zł więcej- odkręcałem temat ponad 60 dni – ale odkręciłem – teraz nic nie załatwiam przez telefon a domokrążców szczuję psem – dobra rada.