- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Nie daj się naciągaczom

Posted By Redaktor On 14 sierpnia 2012 @ 06:08 In Bez kategorii | 2 Comments

12-letni Krzysztof był tym prymusem, na którym przedstawiciel szkoły chciał przetestować nowoczesne techniki naciągania/nauczania (niepotrzebne skreślić). Fot. Anna Moraniec

RZESZÓW. Jeżeli sprzedawca czegokolwiek przyjdzie do Ciebie do domu, masz 10 dni na odstąpienie od umowy, nie daj się zastraszyć, walcz o swoje prawa.

Pani Anna z Rzeszowa odstąpiła od takiej umowy podpisanej w domu, w przewidzianym przez prawo terminie. Teraz szkoła, z którą ją podpisała straszy ją zwrotem tysiąca złotych. To podobno  kwota dofinansowania, którego pani Anna nie widziała na oczy, a szkoła nie miała kiedy go wnieść, bo od umowy odstąpiono trzy dni po podpisaniu. Jakby tego było mało – bank przysłał jej umowę kredytową, z której ona telefonicznie i listownie odstąpiła już 1 sierpnia.

- Moje kłopoty zaczęły się 28 lipca w sobotę, kiedy przedstawiciel szkoły Prymus Plus z Brzozowa odwiedził mnie w jej domu mówiąc, że syn Krzysztof został wylosowany do przeprowadzenia bezpłatnej lekcji pokazowej nowoczesnych technik nauczania. Oczywiście zgodziłam się, chociaż pora była mi bardzo nie na rękę, ale czego nie robi się dla dobra dziecka – mówi Anna z Rzeszowa.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Anna Moraniec


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/nie-daj-sie-naciagaczom/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.