„Nie dajcie zginąć innym”

Fot. Wojciech Preisner

ŁAŃCUT: W piątek 10 lutego w  Łańcucie odbyła się blokada drogi krajowej nr 4.

Blokada rozpoczęła się o godz. 15.30 i trwała pół godziny. Protest na ,, czwórce” to wynik braku konkretów co do wiążących decyzji w sprawie przebudowy drogi i zamontowania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i 3 Maja.

Protestujący na  transparentach mieli hasła : „jesteśmy ofiarami tego skrzyżowania”, „ pośle obiecałeś”, „ nie dajcie zginąć innym”. W miejscu gdzie niedawno doszło do śmiertelnego wypadku organizatorzy złożyli wieniec. W proteście mimo mrozu wzięło udział około 200 osób. Prawdopodobnie na jednej blokadzie się nie skończy, mówią organizatorzy.

Justyna Paszkiewicz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ted
ted
9 lat temu

W wielkiej chwale przyjechali ministrowie i najważniejsi od dróg ogłaszając łańcucianom,że zaoszczędzone mają 260 mln zł i którą to kasę przeznaczą przebudowę drogi krajowej nr 4 w Łańcucie.Wygłosili swoje piękne mowy kawkę wypili i zadowoleni odjechali.Łańcucianie zostali ze swoimi problemami ,niedługo trzeba było czekać bo ok,m-ca jak 2 kobiety zginęły na tym odcinku drogi.Rzeszowską GDDKiA opanowała jakaś paranoja bo niechciało mi się wierzyć jak v-ce dyr.Kempiński w TVP Rzeszów wali po twarzach łańcucian i mówi to Wasza wina że ta inwestycja nie idzie ,Wy przeszkadzacie tej inwestycji .My pracujemy 16 lat nad tą inwestycją i mamy prawie wszystko gotowe.Pawlak by… Czytaj więcej »

Michal22
Michal22
9 lat temu

pod tym linkiem pamietna konfrencja w Łancucie jaką zoorganizowali wlodarze PO odnosnie obiecanej obwodnicy !!

http://kluczlancucki.pl/obwodnica-lancut-bedzie-szybciej/

Panie OSLE – OBIECAŁES!!

ROMAN
ROMAN
9 lat temu

to pokazuje jak władza dba o bezpieczeństwo obywatela- opowiadania / plany/ bajki- a ludzie giną a czas płynie- jadyne wyjście- drastyczne kroki- protesty tylko bezwzględna walka o swoje prawa,

józek
józek
9 lat temu

Czy wie ktoś o którego posła chodzi? I co obiecał?

Marek
Marek
9 lat temu
Reply to  józek