„Nie dajcie zginąć innym”

Fot. Wojciech Preisner

ŁAŃCUT: W piątek 10 lutego w  Łańcucie odbyła się blokada drogi krajowej nr 4.

Blokada rozpoczęła się o godz. 15.30 i trwała pół godziny. Protest na ,, czwórce” to wynik braku konkretów co do wiążących decyzji w sprawie przebudowy drogi i zamontowania sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i 3 Maja.

Protestujący na  transparentach mieli hasła : „jesteśmy ofiarami tego skrzyżowania”, „ pośle obiecałeś”, „ nie dajcie zginąć innym”. W miejscu gdzie niedawno doszło do śmiertelnego wypadku organizatorzy złożyli wieniec. W proteście mimo mrozu wzięło udział około 200 osób. Prawdopodobnie na jednej blokadzie się nie skończy, mówią organizatorzy.

Justyna Paszkiewicz

do “„Nie dajcie zginąć innym””

 1. ted

  W wielkiej chwale przyjechali ministrowie i najważniejsi od dróg ogłaszając łańcucianom,że zaoszczędzone mają 260 mln zł i którą to kasę przeznaczą przebudowę drogi krajowej nr 4 w Łańcucie.Wygłosili swoje piękne mowy kawkę wypili i zadowoleni odjechali.Łańcucianie zostali ze swoimi problemami ,niedługo trzeba było czekać bo ok,m-ca jak 2 kobiety zginęły na tym odcinku drogi.Rzeszowską GDDKiA opanowała jakaś paranoja bo niechciało mi się wierzyć jak v-ce dyr.Kempiński w TVP Rzeszów wali po twarzach łańcucian i mówi to Wasza wina że ta inwestycja nie idzie ,Wy przeszkadzacie tej inwestycji .My pracujemy 16 lat nad tą inwestycją i mamy prawie wszystko gotowe.Pawlak by powiedział, że Kempiński oczadział.GDDKiA mówi mało ginie ludzi na tym odcinku drogi ale nie wie,że jego obowiązkiem jest dbanie o bezpieczeństwo i budowę dróg i chodników jako zarządcy.Jeżeli nie wie do wynocha .Dziwią się mieszkańcy,że były Wojewoda a obecny Marszałek Województwa Pan Karapyta codziennie dojeżdża do roboty przez Łańcut i nie widzi problemu to o czym my tu mówimy.Chłopcy dbają o robotę,stołków pilnują i co mogą zrobić z tą drogą przecież 16 lat przygotowują plany .Każdy z nas jakby miał takiego robotnika to dawno by go wywalił i nie opowiadał głupot.Na blokadzie ludzie mówili patrzcie Rutkowski przyjechał w ciemnych okularach pewnie coś załatwi a tu bzdet to poseł Gołojuch w ciemnych biklach maszerował po pasach i mówił protestujcie protestujcie może coś Wam się uda ugrać !!!!Tak trzymać panowie maluczki potrzebny do urny!!!!!!

 2. Michal22

  pod tym linkiem pamietna konfrencja w Łancucie jaką zoorganizowali wlodarze PO odnosnie obiecanej obwodnicy !!

  http://kluczlancucki.pl/obwodnica-lancut-bedzie-szybciej/

  Panie OSLE – OBIECAŁES!!

 3. ROMAN

  to pokazuje jak władza dba o bezpieczeństwo obywatela- opowiadania / plany/ bajki- a ludzie giną a czas płynie- jadyne wyjście- drastyczne kroki- protesty tylko bezwzględna walka o swoje prawa,

 4. józek

  Czy wie ktoś o którego posła chodzi? I co obiecał?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.