Nie liczą godzin i lat…

W piosence „Wyszłam za mąż zaraz wracam” Maria Czubaszek pisała, że w małżeństwie raczej się nie zagnieździ. Na szczęście autor muzyki do tego utworu, Wojciech Karolak zmienił to przekonanie. W rozmowie z PAP Life małżonkowie zdradzają sekret ich związku.

PAP Life: – Proszę zdradzić przepis na udany związek.

Wojciech Karolak: – Trzeba się spotkać, polubić, spodobać się sobie. Potem mężczyzna musi bardzo ciężko pracować, żeby zmusić kobietę, żeby się w końcu zgodziła być z nim. Trzeba rozumieć się bez słów, mieć podobne upodobania, chociaż nie koniecznie podobne charaktery.

PAP Life: – Przekonanie Marii Czubaszek zajęło dużo czasu.

W.K.: – Oj tak, to prawda.

Maria Czubaszek: – Ale jak już mnie przekonał, to wie, że niestety tak szybko się mnie nie pozbędzie.

PAP Life: – Co państwa łączy, a co dzieli?

W.K.: – Właściwie prawie wszystko nas łączy, może z wyjątkiem muzykalności. Mnie łączy z żoną totalny brak jej muzykalności. W związku z tym ona sądzi, że jestem świetnym muzykiem.

M.Cz.: – Bo tak mówią twoi koledzy. Tak na poważnie uważam, że mężczyzna powinien coś świetnie robić. On jest świetnym muzykiem. Co jeszcze dobrze robi?

W.K.: – Świetnie gromadzę przedmioty.

M.Cz.: – To jest właśnie to, co nas dzieli. W bardzo krótkim czasie mój mąż potrafi zagracić każde mieszkanie. Nasze pierwsze lokum miało 26 metrów, następne mieszkanie miało 60 metrów, teraz mieszkamy na 100 metrach – wszędzie jest tak samo ciasno. Właściwie jest coraz ciaśniej. Mąż dosłownie obrasta przedmiotami.

PAP Life: – Pani Mario, dlaczego wreszcie dała się pani przekonać?

M.Cz.: – Jego wdzięk mnie powalił. Poza tym potrafi być zabawny. Lubię męża za to, że ma abstrakcyjne poczucie humoru. Ponieważ ja sama wypisuję różne głupoty, a mój mąż czasem sam z siebie różne głupotki opowiada, mnie się to bardzo podoba.

PAP Life: Szczęśliwi czasu nie liczą, to dlatego nie pamięta pan o różnych datach, rocznicach

M.Cz.: – Nie wiem, czy kobiecie sprawia przyjemność, jeśli mąż co roku pamięta o jej urodzinach.

W.K.: – Bardzo dyskretnie przypomina mi o swoich imieninach.

M.Cz.: – Staram się przypomnieć, bo zawsze liczę na jakiś prezent.

PAP Life: – Kiedy ostatnio została pani obdarowana przez męża np. kwiatami?

M.Cz.: – Kwiaty dostaję dosyć często i to bez żadnej okazji. Mąż zazwyczaj przemieszcza się samochodem. Natomiast, kiedy wybiera się na jakiś spacer, zawsze przynosi mi żółte kwiaty. Bardzo lubię wszystko co żółte, no, poza jajkami. Na szczęście jajek mąż mi nie przynosi.

W.K.: – Jak już idę, to kupuję. Prawda jest taka, że kupuję jej kwiaty dla własnej przyjemności. Lubię patrzeć jak ona się cieszy.

PAP Life: – Czy po tylu latach coś jeszcze zaskakuje?

M.Cz.: – To, że jesteśmy razem. (śmiech)

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments