Nie „nacieszyli się” skradzionym łupem

Fot. KPP

STALOWA WOLA. Krótko swoim łupem cieszyli się dwaj mieszkańców Stalowej Woli, którzy wczoraj o godz. 10.25, z marketu przy ulicy Poniatowskiego w Stalowej Woli ukradli sześć butelek alkoholu o wartości 300 złotych.

Z relacji personelu sklepu policjanci ustalili, że dwóch mężczyzn po wejściu do placówki handlowej podeszło do stoiska alkoholowego i zabrali z półek 6 butelek alkoholi, a następnie wybiegli z obiektu ze skradzionym towarem. Pracownicy podali dokładny rysopis mężczyzn, ich ubiór i charakterystyczne cechy wyglądu.

Niespełna pół godziny później w rejonie bloku nr 15 przy ulicy Poniatowskiego funkcjonariusze zauważyli podejrzanych mężczyzn i zatrzymali ich. Stróże prawa znaleźli też alkohol. 5 butelek było nienaruszonych, natomiast jedna została wypita przez zatrzymanych mężczyzn. Po wylegitymowaniu funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani to dwaj mieszkańcy Stalowej Woli w wieku 24 i 28 lat. Mężczyźni przyznali się do kradzieży.

U 24-latka badanie alkomatem wykazało 3,19 promila, a u jego starszego kompana 2,81 promila alkoholu w organizmie. Obaj zostali umieszczeni w policyjnym areszcie. Kiedy wytrzeźwieją usłyszą zarzut kradzieży.

tc/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments