Nie przejedziesz ulicą Grunwaldzką

W środę pod drogą przy ul. Grunwaldzkiej rozpoczęto prace przy naprawie sieci kanalizacyjnej i z tego powodu przez najbliższe dwa tygodnie nie będzie można przejechać ulicą w kierunku dworca PKS .

RZESZÓW. Droga będzie zamknięta przez dwa tygodnie.

Od środy nie da się przejechać ulicą Grunwaldzką w kierunku dworca PKS. Rozpoczął się tam bowiem remont sieci kanalizacyjnej, która uległa awarii.

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość, bo zamknięto drogę w kierunku dworca i roboty potrwają tam jeszcze przez dwa tygodnie. Zerwano asfalt i wykopano głębokie rowy.
- Remont przeprowadza Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji – poinformowała Katarzyna Pawlak z biura prasowego prezydenta Rzeszowa. – Roboty mają zakończyć się do 21 października, ale być może uda się je skończyć wcześniej.

Robotnicy naprawiają sieć kanalizacyjną, ale zamierzają wykonać też prace przy wodociągu. Po wykonaniu robót, na ulicy Grunwaldzkiej położony zostanie nowy dywanik asfaltowy.

and

do “Nie przejedziesz ulicą Grunwaldzką”

  1. Ola

    a w domu też nic ci się nie psuje? ściany jak pomalowałeś 20lat temu nadal takie same?

  2. niech ktos mi powie

    czy w tym miescie „in plus” i tzw. „stolicy innowacji” jest choc jeden dzien bez rozgrzebywania ulic albo awarii sieci wodociagowej?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.