Nieśli telewizor i monitor

Fot. Archiwum

RZESZÓW. Grupa mężczyzn z telewizorem i monitorem, idących nocą ulicami Rzeszowa, wzbudziła słuszne podejrzenia przypadkowego świadka. Trzej mieszkańcy powiatu dębickiego i mieszkaniec Stobiernej zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Okazało się, że niesione przez nich rzeczy pochodziły z włamania.

Policjanci zostali powiadomieni o przestępstwie 2 stycznia około godz. 23.30 przez przypadkowego świadka. Idący ulicą Piłsudskiego mężczyzna zauważył rozbitą szybę w sklepie meblowym i kilka osób niosących telewizor. Znajdujące się w rejonie patrole natychmiast podjęły poszukiwania sprawców. Policjanci zauważyli grupę mężczyzn, którzy na widok radiowozów próbowali uciekać. Szybka reakcja doprowadziła do zatrzymania czterech mężczyzn.

Zatrzymani chwilę wcześniej włamali się do sklepu meblowego. Sprawcami okazali się 21, 31 i 39-letni mieszkańcy powiatu dębickiego oraz 26-letni mieszkaniec podrzeszowskiej Stobiernej. Wszyscy zatrzymani byli nietrzeźwi. W przypadku 21-latka alkomat wykazał blisko 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.

Wszyscy zatrzymani byli już notowani i wcześniej karani.

pad, KWP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments