Nietrzeźwa matka biła córkę na oczach przechodniów

Fot. Archiwum

JAROSŁAW. Policja zatrzymała 25-letnią kobietę, która idąc ulicą Krakowską w Jarosławiu biła swoją 3-letnią córkę.

Dyżurny jarosławskiej komendy odebrał wczoraj około godz. 17.30 kilka zgłoszeń o tym, że ulicą Krakowską idzie prawdopodobnie nietrzeźwa kobieta, która bije prowadzone przez siebie małe dziecko. Na miejsce udał się patrol. Policjanci wraz z funkcjonariuszem straży miejskiej, w pobliżu przejścia dla pieszych, zauważyli nietrzeźwą kobiet.

Podczas legitymowania 25-letniej mieszkanki Jarosławia policjanci wyczuli woń alkoholu. Kobieta miała trudności z utrzymaniem równowagi i zataczała się. Bełkotliwą mową poinformowała policjantów, że wraca od znajomych wraz ze swoją 3-letnią córką. Z uwagi na to, że dziewczynka posiadała obrażenia policjanci wezwali karetkę pogotowia. Kobieta została przewieziona do jarosławskiej komendy.

Badanie trzeźwości 25-latki pokazało wynik ponad 2,5 promili alkoholu w jej organizmie. Kobieta zachowywała się bardzo agresywnie i nie chciała przekazać dziecka pod opiekę służbom medycznym. 3-letnia dziewczynka trafiła do jarosławskiego szpitala, skąd została przewieziona do szpitala wojewódzkiego w Przemyślu. Nietrzeźwą matkę zatrzymano.

Policjanci o tym zdarzeniu powiadomili Sąd Rejonowy w Jarosławiu, który zadecyduje o dalszym losie dziecka i matki. Funkcjonariusze ustalili także rodzinę nietrzeźwej kobiety, którą powiadomiono o całym zdarzeniu.

tc/KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
cvxv
cvxv
8 lat temu

powinni jej pałami wj***na środku ulicy dla przykładu,menda jedna.