Niezwykłe warsztaty malowania ozdób świątecznych

Podczas warsztatów uczestnicy poznawać będą podstawowe techniki malowania ozdób choinkowych i samodzielnie ozdobią bombki. Fot. Archiwum CDS w Krośnie

KROSNO. Od poniedziałku w krośnieńskim Centrum Dziedzictwa Szkła można wziąć udział w warsztatach malowania ozdób świątecznych.

W grę wchodzą dwie wersje warsztatów – dla grup zorganizowanych oraz zajęcia odbywające się cyklicznie, w których uczestniczyć mogą osoby indywidualne. – Niezależnie od formy, zdobienie bombek odbywać się będzie pod okiem absolwentów kierunków plastycznych. Wskazówki wykwalifikowanej kadry umożliwią stworzenie pięknych przedmiotów, będących ozdobą choinki w każdym domu. W trakcie zajęć składających się z dwóch paneli ćwiczeniowych (2 x 45 min) uczestnicy zapoznają się z podstawowymi technikami malowania na szkle, gruntowania oraz zdobienia – mówi Dawid Iwaniec z CDS-u.

Warsztaty grupowe, na które zgłaszać można uczestników w każdym wieku – dzieci, młodzież i dorosłych, odbywać się będą w godzinach pracy Centrum. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod nr13 44 400 31.

Warsztaty cykliczne odbywać się będą natomiast raz w tygodniu, w piątki o godzinie 15.00. Wielkość grupy w tym przypadku wynosi maks. 15 osób.

Oprócz warsztatów malowania ozdób choinkowych na okres przedświąteczny CDS przygotowuje także specjalną wystawę wpisującą się w wyjątkową atmosferę tego okresu pod tytułem “W szklanym klimacie świąt”. Zaprezentowane na niej zostaną przede wszystkim szklane ozdoby świąteczne i choinkowe.

wz

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ruskowsianin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ruskowsianin
Gość
ruskowsianin

Niezależnie od formy, zdobienie bombek odbywać się będzie pod okiem…no now lasnie kogo ?
Pani Leokadii !!
A jaki mamy asortyment. Od A do Z-et ! He he he