Nigdy nie miałam operacji plastycznej

Marta Krupa urodziła się w Chicago, ale mówi o sobie, że jest Polką i jest z tego dumna. Do tej pory na stałe mieszkała w Los Angeles, gdzie oprócz śpiewania zajmowała się także modelingiem.

– To zwykła dziewczyna z sąsiedztwa – mówią znajomi o Marcie Krupie. O udziale w “Tańcu z Gwiazdami” i o tym, jak przyjął ją polski show biznes, Marta opowiedziała w rozmowie z PAP Life.

PAP Life: – W czwartek odbyła się prezentacja par 13. edycji “Tańca z Gwiazdami”. Zatańczysz z Przemkiem Juszkiewiczem. Pierwszy taniec już za wami. Emocje opadły?
Marta Krupa: – Nie wiem czemu, ale dalej jestem zdenerwowana. Przez cały czas pamiętam wszystkie kroki, ale kiedy dochodzi do tego stres, wszystko zapominam.
PAP Life: – Amerykański show biznes znasz od lat, w Polsce debiutujesz. Może stąd ten stres?
M.K.: – W Polsce jest zupełnie inaczej, tym bardziej, że nie mówię za dobrze po polsku. To mnie stresuje najbardziej. Wiem, że ludzie będą oceniać to, jak się wysławiam. Wszyscy mi mówią, żebym się nie przejmowała, w końcu urodziłam się w Stanach, w Polsce nie było mnie od 12 lat. Jeśli przez dłuższy czas mówisz i myślisz po angielsku, to naturalne, że po powrocie do kraju trudno jest się przestawić na język polski. Nie zamierzam się tym przejmować, ale jednak w jakiś sposób to na mnie ciąży.
PAP Life: – Twoja znana siostra Joanna zdobyła popularność w “Top Model”. Jest osobą powszechnie znaną i przez to wasze nazwisko nie schodzi z pierwszych stron gazet. Czujesz presję?
M.K.: – Wiem, że dzięki temu programowi ludzie zobaczą, że Joasia i ja jesteśmy zupełnie innymi osobami. Moja siostra jest silna, potrafi panować nad emocjami, ja natomiast jestem skromna i wrażliwa. Wszystkim się tak przejmuję…
PAP Life: – A przejmujesz się plotkami na swój temat?
M.K.: – Tak, to jest bardzo przykre, gdy czytam nieprawdziwe rzeczy na swój temat. Te informacje tworzą ludzie, którzy nawet mnie nie znają. Bazują głównie na sesjach, które zrobiłam z siostrą w bikini. Piszą o mnie: “plastik”, że jestem sztuczna i poprawiałam to i owo, ale to nieprawda! Nigdy w życiu nie miałam operacji plastycznej. Jestem prawdziwą, normalną dziewczyną i chcę, by ludzie to zauważyli.
PAP Life: – Jesteś piosenkarką. W USA nagrałaś trzy single z muzyka taneczną – hous i pop-dance. Nagrasz coś też dla polskich słuchaczy?
M.K.: – Współpracuje z Poland Why Not. To projekt muzyczny, którego celem jest zaznaczenie Polski na muzycznej mapie świata. Mam nagrać nowy singiel, ale teraz nie mam na to po prostu czasu.
PAP Life: – Chciałabyś zostać w Polsce na dłużej?
M.K.: – Mam plan wrócić do Stanów, bo tam mam rodzinę i przyjaciół. Ale może kogoś tu poznam, to zostanę na dłużej, zobaczymy

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments