Nigella Lawson nie zamierza się odchudzać

Określana “kulinarną boginią” Nigella Lawson nie zamierza się odchudzać. Specjalistka od pysznych i niekoniecznie dietetycznych ciast uważa, że gdyby schudła, wyglądałby starzej.

Nigella Lawson otwarcie mówi, że promowany przez celebrytki rozmiar “0” nie jest dla niej, a pozbywając się swoich kobiecych kształtów wyglądałaby nawet o 10 lat starzej.

Dziennikarka telewizyjna zdradziła także, że jej matka długo walczyła z zaburzeniami odżywiania, co miało wpływ na mocne postanowienie Nigelli, żeby nie pozwolić, aby jedzenie miało władzę również nad jej życiem.
“Kulinarna bogini” ma do siebie dużo dystansu i mówi o sobie, że “jest zbudowana jak kulomiotka”.

– Gdybym schudła 20 kilogramów, natychmiast wyglądałabym o 10 lat starzej. To moje ulubione usprawiedliwienie. Kocham jedzenie i kocham gotować, więc nie mogłabym się pozbawiać tej przyjemności – mówi Lawson.

Debata nad figurą autorki znanych na całym świecie książek kucharskich i programów kulinarnych rozpętała się po tym, jak Lawson pojawiała się na plaży w Sydney odziana w tzw. burkini, czyli bikini dla muzułmanek. Strój ten przeznaczony jest do kąpieli, ale odsłania jedynie ręce, stopy i twarz. Dziennikarka wyjaśniła, że burkini nie miało ukryć jej kształtów, ale zapewnić ochronę przez bardzo mocnym słońcem.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments