Nowa metoda oszustów – „na abonament”

mariusz andresTo już będzie złodziejstwo jeżeli od każdego domownika, który pracuje i składa deklarację PIT, będą pobierane opłaty abonamentowe.

Nieoficjalnie wiadomo, że abonament RTV trzeba będzie płacić od osoby, a nie od gospodarstwa. Jednak sprawa nie jest do końca jasna. Wyjaśnienia w tej sprawie otrzymaliśmy z biura Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej – według projektu znowelizowanej ustawy, abonament miałyby płacić osoby, które co roku składają w skarbówce PIT, czyli wszyscy pracujący Polacy oraz… emeryci. To będzie absurd – jeden telewizor w domu i opłata np. od trzech osób – 24 zł miesięcznie, a rocznie aż 288 zł. To będzie przymus płacenia na publiczną telewizję, której jakość nadawanych programów jest byle jaka i często nie ma nic w sobie z „publicznej”, misyjnej, czy narodowej, a tylko partyjno-propagandowej.

Redaktor Mariusz Andres

do “Nowa metoda oszustów – „na abonament””

 1. dobra rada

  https://youtu.be/tW–bE5Dnxw

  Posłuchajcie co mówi Max Kolonko o TV .

 2. dobra rada

  https://youtu.be/6rKGlbjA_N0

  Jeszcze raz „wybitny reżyser i menażer sztuki ” na lewacką modłę ! To ci się podoba Janusz ? POprzedni rząd był łaskawy dla dewiantów, co chca robić sztukę ” jako” lachociagi” , może i ty chcesz tego spróbować.,bo ja już wolę Kurskiego, niż „artystę” co robi” laskę Papieżowi” ,choć nie jestem fanem Kurskiego ! Oglądajcie synkowie coś więcej niż Lisa i Michnika ,bo to pierze mózgi do czysta !
  A może tęsknicie już za” sztuką” Jandy , o miłości do kozy imieniem Sylwia, to nowy Hit ! Tęsknicie za nowoczesną miłością do kozy ?
  Kurski wam tego też pewnie „nie puści ” ! :-)

 3. Janusz

  No, co chcecie – przecież to DOBRA ZMIANA. Tak wybitny manager, jak Jacek Kurski nie będzie do usranej śmierci tyrał za marne 80 000 miesięcznie, a jest w TVPiS jeszcze wiele innych podobnych mu talentów, które trzeba hojnie wynagradzać za głoszenie DOBREJ NOWINY. Ojciec Biznesmen szkoli dziesiątki nowych rekinów propagandy itd.itd. Władza i tak jest łaskawa, że nie każe jeszcze płacić abonamentu od psów i kotów gapiących się bezczelnie w telewizory.

  • dobra rada

   Do Janusza :
   Ciebie” wyszkolił” Lis ,Michnik i TVN z GW ,dlatego biedaku nie wiesz co się dzieje w kraju i jakich masz „biznesmenów „,patrz niżej .A twoja władza łaskawa była dla :Ambergolda ,HGW , Burego i Karapyty ,nie słyszałeś pewnie koleś takich nazwisk ,bo Michnik o nich nie napisał, a Lis nie powiedziałał tego „baranom „,a palikociarnia wyła i szukała tu wtedy „nazistów ” wśród nas !

   Co wcale nie znaczy że chwalę obecną władzę ,ale prawda jest ,że to „najmniejsze zło ” wśród tych palantów ,złodziei ,pętaków ,zbrodniarzy POlitycznych /Cyba/ !!! ,zdrajców,kapusiów ,folksdojczów i Targowiczan ,którzy nami dotąd rządzili ,czy starych komuchów ,którzy chcieli rządzić tylko dlatego ze sobie genitalia obcinali ,albo pedałują czy paradują z alimenciarzem i „kapelmistrzem KOD”,handlarzem żywym towarem na czele !

   Chcesz mięć lepszą zmianę ,nie płacz ,tylko wybierz Narodowców ,Kowalski zrobi porządek
   z lewacką hołotą ! Bo lepszej zmiany nie widać !

   https://www.youtube.com/watch?v=WdomMQ5R5LM

 4. prawda

  https://youtu.be/4aouabY5pn4

  Jeszcze jedna „próbka programu” dla Nikodema D.

 5. Nikodem D.

  Niech wreszcie ktoś z tych decydentów telewizyjnych odpowie jasno i precyzyjnie – dlaczego nie można zakodować sygnału tej Wartościowej Państwowej Kulturalnej Apolitycznej Telewizji?
  My wiemy, Oni wiedzą – ale konkretnie i jasno – bo co?

  • prawda

   Bo wtedy Nikodemie D .skazali by widza na oglądanie bez wyroku, „całej prawdy całą dobę ” w wykonaniu tego najważniejszego dziennikarza ze stacji, z linku niżej, a programem rozrywkowym było by wsadzanie polskiej flagi w gó..no,przez następnego pieszczocha „Apolitycznej całej prawdy całą dobę „Kupę Wojewódzkiego !
   Inne „programy” przywoził by tu wtedy gotowe, niejaki Mark Dekan,prosto z Reichu,słyszano już i nim !
   Tobie `może się to należy, skoro masz KODy w głowie ,ale inni nie muszą !
   A tak ogólnie, jeśli masz problem z „kodowaniem” to: ” jak nie masz wzwodu, zapisz się do KODU ”
   i problemu z „kodowaniem się pozbędziesz „. Jasne no nie ? :-)

   https://youtu.be/vodTM9AePCE

 6. prawda

  Absurdów było i jest więcej !

  1.absurd :niejaki Chyży Rój ,jak pamiętacie namawiał do niepłacenia abonamentu, a potem ,biedaków i
  starych którzy go posłuchali nękały sądy ,a jego nie, choć powinny !

  2.absurd ; jeśli płaci się za kablówkę ,to g..no powinno obchodzić widza ,płacenie innego abonamentu ,
  niech sobie to uzgodnią z operatorem kablowym !

  3.inny absurd jest taki jak widać w linku niżej , taki „redaktor czytaj” antypolak ,kanalia” ,zamiast być wywalony na zbity pysk z redakcji za swoje chamstwo , uważany był za „wzór dziennikarza”,a koledzy „dziennikarze ” o” jakości” jego programów bajki opowiadali i opowiadają dalej ! Prawdę powiedział Max Kolonko nazywając takich i podobnych „dziennikarzy ” ,”gówniarzami z mikrofonem „, a takich było i jest więcej !
  A oto przykładowy link niżej , o tych „wzorach dziennikarstwa ” ,przykłady można by mnożyć ,ale szkoda czasu na różne „kupy wojewódzkie i powiatowe ” ,tzw .”dziennikarstwo ” to teraz w większości przypadków DNO !,Zwłaszcza to tzw „polskojęzyczne” !!! ! Takiego chamstwa i bezczelności nie było nawet za komuny, za oglądanie ,albo czytanie takiego szamba, powinno się dopłacać czytelnikom i widzom !

  https://youtu.be/vodTM9AePCE

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.