Nowa metoda oszustów – „na abonament”

mariusz andresTo już będzie złodziejstwo jeżeli od każdego domownika, który pracuje i składa deklarację PIT, będą pobierane opłaty abonamentowe.

Nieoficjalnie wiadomo, że abonament RTV trzeba będzie płacić od osoby, a nie od gospodarstwa. Jednak sprawa nie jest do końca jasna. Wyjaśnienia w tej sprawie otrzymaliśmy z biura Polskiej Izby Komunikacji Elektronicznej – według projektu znowelizowanej ustawy, abonament miałyby płacić osoby, które co roku składają w skarbówce PIT, czyli wszyscy pracujący Polacy oraz… emeryci. To będzie absurd – jeden telewizor w domu i opłata np. od trzech osób – 24 zł miesięcznie, a rocznie aż 288 zł. To będzie przymus płacenia na publiczną telewizję, której jakość nadawanych programów jest byle jaka i często nie ma nic w sobie z „publicznej”, misyjnej, czy narodowej, a tylko partyjno-propagandowej.

Redaktor Mariusz Andres

do “Nowa metoda oszustów – „na abonament””

 1. prawda

  https://youtu.be/4aouabY5pn4

  Jeszcze jedna „próbka programu” dla Nikodema D.

 2. Nikodem D.

  Niech wreszcie ktoś z tych decydentów telewizyjnych odpowie jasno i precyzyjnie – dlaczego nie można zakodować sygnału tej Wartościowej Państwowej Kulturalnej Apolitycznej Telewizji?
  My wiemy, Oni wiedzą – ale konkretnie i jasno – bo co?

  • prawda

   Bo wtedy Nikodemie D .skazali by widza na oglądanie bez wyroku, „całej prawdy całą dobę ” w wykonaniu tego najważniejszego dziennikarza ze stacji, z linku niżej, a programem rozrywkowym było by wsadzanie polskiej flagi w gó..no,przez następnego pieszczocha „Apolitycznej całej prawdy całą dobę „Kupę Wojewódzkiego !
   Inne „programy” przywoził by tu wtedy gotowe, niejaki Mark Dekan,prosto z Reichu,słyszano już i nim !
   Tobie `może się to należy, skoro masz KODy w głowie ,ale inni nie muszą !
   A tak ogólnie, jeśli masz problem z „kodowaniem” to: ” jak nie masz wzwodu, zapisz się do KODU ”
   i problemu z „kodowaniem się pozbędziesz „. Jasne no nie ? :-)

   https://youtu.be/vodTM9AePCE

 3. prawda

  Absurdów było i jest więcej !

  1.absurd :niejaki Chyży Rój ,jak pamiętacie namawiał do niepłacenia abonamentu, a potem ,biedaków i
  starych którzy go posłuchali nękały sądy ,a jego nie, choć powinny !

  2.absurd ; jeśli płaci się za kablówkę ,to g..no powinno obchodzić widza ,płacenie innego abonamentu ,
  niech sobie to uzgodnią z operatorem kablowym !

  3.inny absurd jest taki jak widać w linku niżej , taki „redaktor czytaj” antypolak ,kanalia” ,zamiast być wywalony na zbity pysk z redakcji za swoje chamstwo , uważany był za „wzór dziennikarza”,a koledzy „dziennikarze ” o” jakości” jego programów bajki opowiadali i opowiadają dalej ! Prawdę powiedział Max Kolonko nazywając takich i podobnych „dziennikarzy ” ,”gówniarzami z mikrofonem „, a takich było i jest więcej !
  A oto przykładowy link niżej , o tych „wzorach dziennikarstwa ” ,przykłady można by mnożyć ,ale szkoda czasu na różne „kupy wojewódzkie i powiatowe ” ,tzw .”dziennikarstwo ” to teraz w większości przypadków DNO !,Zwłaszcza to tzw „polskojęzyczne” !!! ! Takiego chamstwa i bezczelności nie było nawet za komuny, za oglądanie ,albo czytanie takiego szamba, powinno się dopłacać czytelnikom i widzom !

  https://youtu.be/vodTM9AePCE

Skomentuj

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.