Nowa para Hollywood?

Justin Timberlake najwyraźniej znalazł już pocieszenie po rozstaniu z Jessiką Biel. Gwiazdor spędził sobotnią noc w towarzystwie aktorki Olivii Wilde. Para wyglądała ponoć na zauroczonych sobą.

Piosenkarz i aktor oraz gwiazda serialu “Dr House” byli widziani w sobotę w nocy w lokalu Roxbury w Los Angeles. Jak twierdzą świadkowie, Timberlake i Wilde byli nierozłączni i świetnie bawili się w swoim towarzystwie. – To z całą pewnością była randka. Tańczyli, szeptali do siebie, a on obejmował ją przez cały wieczór – zdradził informator portalu UsMagazine.com.

Zarówno Timberlake, jak i Wilde są od niedawna wolni. Autor hitu “My Love” w marcu po 4 latach rozstał się z aktorką Jessiką Biel, natomiast Wilde prawie w tym samym czasie złożyła pozew o rozwód kończący jej 8-letnie małżeństwo z włoskim księciem Tao Ruspolim.
Po kilku godzinach spędzonych na tańcach i rozmowach w zaciszu loży VIP, gwiazdy opuściły razem klub około 3 nad ranem. 30-letni Timberlake i 27-letnia Wilde pracują obecnie razem na planie thrillera “Now”. Czyżby wspólna praca przerodziła się w uczucie?

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments