Nowa płyta Łez z Sarą Chmiel

Już dziś – 13 maja trafia do sklepów nowa płyta zespołu Łzy. Krążek z udziałem pochodzącej z Podkarpacia wokalistki – Sary Chmiel nosi tytuł „Bez słów…”. Popularnej grupy wraz z ich nowym nabytkiem będzie można posłuchać nie tylko na nowym krążku, ale i na żywo. Już niedługo grupa zawita na Podkarpacie.

„Bez słów…” to 7 już album grupy Łzy, jednak pierwszy z nową wokalistką. Pochodząca ze Zdziarca k. Dębicy 19-letnia Sara Chmiel zastąpiła Anię Wyszkoni na początku 2011 r.

– Otworzył się przede mną nowy etap w karierze i w życiu. Zupełnie się tego nie spodziewałam i ogromnie się cieszę – mówi  Sara, która jak przyznaje, szybko zadomowiła się w zespole. Efektem jest właśnie płyta, na której wyśpiewała 13 nowych kompozycji. Są wśród nich zarówno nastrojowe ballady, jak i mocne rockowe kawałki. Dużo w niej energii, radości i talentu Sary, która mimo, ze ma dopiero 19-lat, ma za sobą osobiste sukcesy artystyczne i sprawdziła się już na koncertach w pop-rockowym repertuarze Łez, śpiewając najpopularniejsze przeboje zespołu, jak i te z nowej płyty.

Nowy album ukaże się także jako wydawnictwo dwupłytowe. Na jednej z nich znajdą się nowe przeboje, natomiast na drugiej będzie można posłuchać 11 starych hitów w wykonaniu najbardziej utalentowanych zdaniem zespołu dziewcząt, które wzięły udział w castingu na wokalistkę Łez.

Niedługo mieszkańcy Podkarpacia będą mieli okazję by posłuchać Sary i jej zespołu na żywo. Koncerty odbędą się m.in. w Głogowie Małopolskim (28. 05.) i Dębicy (5.06.).

Aneta Jamroży

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments