Nowa trybuna na sanockim torze

SANOK. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku ma już nową trybunę dla widzów.

Jej zakup nastąpił w ramach realizowanego przez Miasto Sanok projektu ,,Przebudowa i rozbudowa obiektów toru lodowego toru lodowego – Błonie wraz z budową kortów tenisowych’’. Środki na jego realizację pozyskano z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.

Nowa, rozkładana trybuna dla widzów wykonana jest z profili stalowych na 828 miejsc. Konstrukcja trybuny umożliwia jej rozkładanie w różnych konfiguracjach. Po planowanym na miesiące wiosenno-letnie remoncie obecnie istniejących trybun, sanocki tor będzie dysponował  około 3 tys. miejsc dla kibiców. W ramach projektu rozstrzygnięty został już przetarg na zakup 300 par łyżew i 120 par rolek, co znacznie odświeży zasoby sprzętowe ośrodka.

Ogłoszono również przetarg na dostarczenie podnośnika teleskopowego do prac remontowo-konserwacyjnych  przy oświetleniu toru. Na remont czkają jeszcze trybuny przy torze, pomieszczenia socjalne na parterze budynku Domu Sportowca. Ostatnim elementem przedsięwzięcia będzie budowa dwóch odkrytych kortów tenisowych wewnątrz toru lodowego i 1 kortu krytego w hali pneumatycznej.

ga

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments