Nowe autobusy MPK będą pomarańczowo-srebrno- grafitowe

Tak będą wyglądały nowe autobusy MPK, które przyjadą do Rzeszowa już jesienią tego roku.

RZESZÓW. Jest już oficjalna decyzja w sprawie koloru nowych autobusów MPK. Będą one pomarańczowo-srebrno-grafitowe, tak jak proponował Zarząd Transportu Miejskiego.

Ostateczna decyzja należała jednak do prezydenta Tadeusza Ferenca. – Pomarańcz to barwa ciepła, a kiedy przyjdzie słota, ociepli nam życie i poprawi humor naszym pasażerom – zachwala kolor autobusów Łukasz Dziągwa, dyrektor ZTM.

Umowa z Mercedesem i Autosanem na dostawę co najmniej 40 autobusów zostanie podpisana nie jak planowano początkowo 10 lipca podczas Sesji Rady Miasta, lecz dzień wcześniej, w poniedziałek 9 lipca. W tym dniu odbędzie się również prezentacja nowych autobusów (Autosan Sancity 10LF i Mercedes Citaro), które będzie można oglądać pod ratuszem od godz. 8 rano. Zakupione autobusy trafią do Rzeszowa jeszcze w tym roku.

ksz

do “Nowe autobusy MPK będą pomarańczowo-srebrno- grafitowe”

  1. Satin

    The Bill…..

  2. Ola

    zamiast malować mpk powinni wydać pieniądze na ważniejsze rzeczy. Mnie ani trochę nie obchodzi jakim autobusem jadę do szkoły, ważne żebym nie musiała codziennie płacić wygórowanych cen i żeby był punktualny…

  3. Romek

    Ten pomarańczowy kolor ma symbolizować złoto dla ‚Władcy Rzeszowa” srebrny dla reszty urzędników,a grafit dla reszty szaraczków

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.