Nowoczesne technologie w szkole

RZESZÓW. 16 maja w Rzeszowie odbędzie się bezpłatna konferencja na temat wykorzystania nowoczesnych technologii w szkole. Spotkanie odbędzie się w Zespole Szkół Gospodarczych im. Mikołaja Spytka Ligęzy . Rozpoczęcie konferencji o godzinie 10.

Wprowadzenie nowych technologii w nauczaniu zmienia pracę nauczycieli i kadry zarządzającej. Powszechny dostęp do nowych rozwiązań technologicznych sprawia, że temat ten jest również szeroko dyskutowany w środowisku oświaty.

W trakcie spotkania uczestnicy zapoznają się z narzędziami wspomagającymi zarządzanie szkołą – programy Rekte.pl i Internet Explorer 9  oraz dowiedzą się jak obniżyć koszt utrzymania pracowni komputerowej o połowę. Ponadto eksperci podpowiedzą jak praktycznie wykorzystać urządzenia interaktywne podczas zajęć, jak wybrać dobre oprogramowanie wspierające pracę szkoły oraz jak dbać o bezpieczeństwo energetyczne szkoły.

Więcej informacji oraz karta zgłoszenia uczestnictwa w konferencji znajdują się na stronie internetowej http://www.dyrektorszkoly.pl/technologiewregionie

ArtG

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments