Nowy milioner w Tarnobrzegu

Pracownicy sklepu nie wiedzieli, że jeden z ich klientów to szczęśliwiec z okrągłym milionem złotych na koncie. Fot. Bogdan Myśliwiec

TARNOBRZEG. Wygrał milion złotych puszczając kupon za 4 zł.

Aż siedmiu graczy Lotto może mówić o wielkim szczęściu po ostatnim losowaniu tej gry w ostatnią sobotę, 3 listopada. Farciarzom udało się wytypować “szóstki” w Lotto Plus. Na Podkarpaciu szczęśliwy kupon wysłano w Tarnobrzegu w markecie obok dworca PKS.

– Nie często się zdarza, że podczas jednego losowania pada kilka głównych wygranych. Tym razem nasi gracze wzięli sprawy w swoje ręce i sami wytypowali te same sześć liczb, które jak się okazało w sobotni wieczór, przyniosły im po okrągłym milionie złotych. Te szczęśliwe liczby to: 6, 21, 23, 27, 39 i 44 – czytamy w serwisie Lotto.

Trzy wygrane padły w Wielkopolsce: w Skokach, Międzychodzie i Kobylinie. Dwie w województwie łódzkim w Tomaszowie Mazowieckim i Gomunicach. W województwie śląskim szczęśliwiec wysłał kupon w Mysłowicach, a na Podkarpaciu w Tarnobrzegu w kolekturze w markecie Frac przy dworcu PKS, gdzie gracz zakreślił własnoręcznie tylko jeden kupon za 4 zł.

Kierownik sklepu i ekspedientki, które zastaliśmy wczoraj przed południem w tarnobrzeskim sklepie byli zdziwieni wygraną.

– Nic nie wiemy o tym, że ktoś u nas wygrał, ale bardzo się cieszymy. Nie mamy żadnych podejrzeń kto skreślił te szczęśliwe liczby, bo klienci często robiąc zakupy puszczają także kupony Lotto – przyznał pan Dariusz, kierownik zmiany w sklepie ze szczęśliwą kolekturą. – Prowadzimy punkt od dwóch lat i to pierwsza taka dużo wygrana.

Obecnie lista Lottomilionerów liczy sobie 849 pozycji. Okazja do dołączenia do tej listy już dziś, kiedy to może paść rekordowa wygrana nawet 50 mln zł.

Małgorzata Rokoszewska

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o