Nowy pagórek na Podkarpaciu

Uwaga! Sensacja XXI wieku. Tego nie możesz przeoczyć

PODKARPACIE. Jak informowaliśmy wczoraj, na Podkarpaciu odkryto nowy pagórek. Znaleziono na nim prastare zapomniane technologie. W toku wstępnych badań okazało się, że pagórek posiada niezwykłe właściwości. Ludzie przychodzą tam i dzielą się swoim hobby, proszą oraz oferują pomoc, a także wspólnie poszukują pracy.

Ci, którzy już spotkali się na pagórku organizują wspólne wyjazdy do pracy i na wycieczki, oferują innym swoje usługi, a zdarza się też, że łączą się w pary.

Zaobserwowano zadziwiające zjawisko. Mieszkańcy Podkarpacia całą swoją aktywność przenoszą na ów tajemniczy pagórek. Nikt nie potrafi wyjaśnić przyczyn takiego oddziaływania tego miejsca na człowieka. Niektórzy zaczęli poszukiwać mieszkania na pagórku.

- To całkowicie nowe i niespotykane zjawisko – mówią specjaliści badający tajemniczy pagórek.

Wkrótce w portalu Supernowosci24.pl poinformuje o wynikach prowadzonych badań i zamieścimy obszerne informacje o pagórku, a także wskażemy jego lokalizację.

kr

do “Nowy pagórek na Podkarpaciu”

  1. Rocky

    Jak tylko się dowiem gdzie to jest to od razu ruszam go zobaczyć. Może znajdę prace tam przy sadzeniu kwiatków.

  2. roman

    może ten pagórek to- tkzw. miejsce mocy- posiada swoją energię i oddziaływuje- a może by tam zrobić wycieczki wszystkim partiom i ich klakierom- jak by zostali poddani działaniu tej pozytywnej energii to by może w końcu było u nas normalnie tak jak gdzie indziej ?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.