Nowy Pagórek na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Odwiedź niezwykły Pagórek i skorzystaj z jego niezwykłych właściwości

Jak trafić na niezwykły Pagórek, który ostatnio pojawił się na Podkarpaciu? Od kilku dni na łamach Super Nowości informujemy o tym nowym zjawisku. Odebraliśmy wiele telefonów i e-maili z pytaniami, gdzie jest ten Pagórek?

Podobno powstały już nawet grupy poszukiwaczy tego tajemniczego zjawiska. Wyjaśniamy więc. Pagórek, który wzbudził tak duże zainteresowanie, to platforma internetowa, która  znajduje się na stronie www.pagorek.pl . Można na  niej zamieszczać swoje ogłoszenia, zarówno o pracy jak i usługach. Na Pagórku można spotkać ludzi o podobnych zainteresowaniach lub ludzi, z którymi np. moglibyśmy codziennie podróżować do pracy. Również tam można zaplanować urlop. Jest tam także miejsce na oferty pensjonatów, hoteli i gospodarstw agroturystycznych. Jest miejsce na oferty motoryzacyjne, kupna i sprzedaży nieruchomości, a także regionalnych imprez.

Na Pagórku każdy może znaleźć coś dla siebie. Portal ma relaksującą szatę graficzną nawiązującą do Bieszczadów i beskidzkich pagórków. Stronę wyposażono w oryginalny system wyszukiwania i zamieszczania ogłoszeń. Dzięki niemu łatwo można odnaleźć ogłoszenia nie tylko ogólnoregionalne, ale również lokalne z najbliższej okolicy.

Na Pagórku jest też miejsce na reklamy. Wszystkie organizacje pozarządowe prowadzące działalność charytatywną mogą do końca kwietnia bezpłatnie zamieścić swój baner na Pagórku. W tej sprawie można się kontaktować pod adresem: info@pagorek.pl

Krzysztof Rokosz

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments