Nowy parking w centrum miasta

Nowe miejsca parkingowe powstały w sąsiedztwie Wojewódzkiego Domu Kultury od strony ul. Sobieskiego

RZESZÓW. Dodatkowe miejsca parkingowe powstały przy ul. Sobieskiego.

Do niedawna plac w sąsiedztwie Wojewódzkiego Domu Kultury zajmował warsztat samochodowy, który został zlikwidowany. Stare zabudowania oraz nieestetyczny płot ogradzający posesję zostały rozebrane.

Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych planuje teraz odświeżenie elewacji kamienic, które odsłoniły się po rozbiórce. Natomiast plac zajmowany przez warsztat został przeznaczony na ogólnodostępny parking. Może się tu zmieścić do kilkunastu samochodów. To dobra informacja dla kierowców, którzy codziennie rozpaczliwie szukają miejsca do parkowania w tym rejonie Rzeszowa.

Niestety, nie wiadomo jednak czy będzie to rozwiązanie docelowe. Pojawia się też bowiem propozycja, by placyk zajęty obecnie na parking przeznaczyć na poszerzenie sąsiedniego skweru im. Grażyny Gęsickiej przed budynkiem WDK.

kk

do “Nowy parking w centrum miasta”

 1. ddd

  tylko i wyłącznie skwer, przybędzie aut wieksze korki automatyczne zaproszenie kierowców do centrum a pwinno byc jak na zachodzie strefa i wjazd za opłatą

 2. japo

  Urzędnicy! Zostawcie ten parking nam, petentom.

 3. slk

  piętrowy parking poproszę

 4. roman

  bardzo dobra decyzja- tylko parking- szkoda że nie piętrowy- skwerek jest obok

 5. Krystian

  Tylko skwer! Parking nic nie da, po prostu przybędzie parenaście aut więcej w centrum. Zróbcie strefę płatnego parkowania!

 6. CIBIK

  tylko parking!

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.