Nowy serwis Super Nowości!

Nowoczesna szata graficzna, ulepszona nawigacja i szybszy dostęp do informacji to atuty nowego serwisu internetowego dziennika Super Nowości. Pod adresem www.supernowosci24.pl nasi czytelnicy znajdą najświeższe wiadomości z regionu, zobaczą fotograficzne relacje z miejsc wydarzeń, będą mieli jeszcze szybszy kontakt z redakcją Super Nowości.

Naszym zamiarem jest tworzenie serwisu przyjaznego internautom. Zarówno układ graficzny jak i intuicyjna nawigacja są łatwe w odbiorze i proste w obsłudze, dzięki czemu umożliwiają szybsze dotarcie do informacji. Zależy nam na jak najlepszym kontakcie z czytelnikami, dlatego zapraszamy do współtworzenia naszego nowego serwisu. Czekamy też na Wasze komentarze, opinie, pomysły.

Nowy serwis, jego wygląd i układ graficzny służą mocniejszemu eksponowaniu informacyjnego charakteru strony ale pod adresem www.supernowosci24.pl znajdziecie nie tylko najświeższe wiadomości z regionu. Nie zabraknie tu najważniejszych doniesień z kraju i zagranicy, plotek ze świata show biznesu i innych ciekawostek. Na naszej stronie znajdą się aktualne zapowiedzi wszystkich imprez w regionie oraz bogate galerie foto.

Sami sprawdźcie co nowego przygotowaliśmy dla Was pod adresem www.supernowosci24.pl a wszelkie uwagi dotyczące nowego serwisu kierujcie na adres dianakonior@pressmedia.com.pl

do “Nowy serwis Super Nowości!”

 1. Prawda

  Tak trzymać ,tylko na Was można liczyć , rzeszowskie radio ogłupiało całkiem i pieje tylko o” mowie nienawiści ” ogłupiajac słuchacza ,że oblanie Kupy Wojewódzkiego Coca Colą , to taki sam „zamach ” jak mord na Rosiaku . DNO i 7m mułu !!!

 2. Diana

  Już niebawem na stronie pojawi się nowe forum.

 3. ZB

  Gratuluję.Jestem mile zaskoczony,szkoda tylko,ze zrezygnowano z osobnej strony forum.

 4. krystyna

  Bardzo …. bardzo podoba mi się nowa strona SN. Jest ciekawa, przejrzysta i co dla mnie ważne pisana dużymi literami a co za tym idzie nie muszę brać okularów do czytania. Przeciwieństwo Nowin, które są beznadziejne. Gratuluję !!!!!!!!!!!

 5. mgr B.

  Byłem zaskoczony, gdy zobaczyłem, że SN występują w nowej formie graficznej, ale muszę przyznać, że jest udana. Dobrze, że wprowadzono wymóg przedstawienia się swoim e-mailem.

 6. viki

  forma OK, treść beznadziejna…same odnośniki do zawartości papierowej, a było inaczej….

 7. Mieciu z Lasu

  serwis pierwsza klasa ale ja jestem tradycjonalista i kupuje gazetę a nie jak nowe pokolenie tylko komputery internety itd.

 8. mariola

  Wyrazy uznania. Serwis przejrzysty. Aż chce się czytać. Pogratulować, że dojrzeliście do zmian.

 9. bb

  gangrena dopadła i SN…

 10. ciapul

  W Super Nowościach powiało świeżością. Gratulacje, tak trzymać!

 11. roman

  fakt- serwis jest czytelny i prosty- tylko wg.mnie informacje starsze / np.sprzed 2 -ch miesięcy/ nie powinne być ” mieszane” z nowymi powinien może być specjalny odnośnik np- info sprzed 4 tygodni- poza tym jest serwis jest bardzo poprawny i dla mniej sprawnej osoby w obsłudze komputera jest super.

 12. Raf

  Do Nowin24 to jeszcze daleko, ale bardzo cieszą zmiany. Wszystko przejrzyście. Pozdrawiam i życzę dalszego rozwoju.

 13. gosc

  jak poprzednik :)

 14. andrzej

  CIEKAWA FORMA .ŁADNY PROSTY W OBSŁUDZE .TAK TRZYMAĆ.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.