- Super Nowości - http://supernowosci24.pl -

Nowy serwis Super Nowości!

Posted By mpp On 3 kwietnia 2011 @ 21:05 In Kronika Policyjna | 15 Comments

Nowoczesna szata graficzna, ulepszona nawigacja i szybszy dostęp do informacji to atuty nowego serwisu internetowego dziennika Super Nowości. Pod adresem www.supernowosci24.pl nasi czytelnicy znajdą najświeższe wiadomości z regionu, zobaczą fotograficzne relacje z miejsc wydarzeń, będą mieli jeszcze szybszy kontakt z redakcją Super Nowości.

Naszym zamiarem jest tworzenie serwisu przyjaznego internautom. Zarówno układ graficzny jak i intuicyjna nawigacja są łatwe w odbiorze i proste w obsłudze, dzięki czemu umożliwiają szybsze dotarcie do informacji. Zależy nam na jak najlepszym kontakcie z czytelnikami, dlatego zapraszamy do współtworzenia naszego nowego serwisu. Czekamy też na Wasze komentarze, opinie, pomysły.

Nowy serwis, jego wygląd i układ graficzny służą mocniejszemu eksponowaniu informacyjnego charakteru strony ale pod adresem www.supernowosci24.pl znajdziecie nie tylko najświeższe wiadomości z regionu. Nie zabraknie tu najważniejszych doniesień z kraju i zagranicy, plotek ze świata show biznesu i innych ciekawostek. Na naszej stronie znajdą się aktualne zapowiedzi wszystkich imprez w regionie oraz bogate galerie foto.

Sami sprawdźcie co nowego przygotowaliśmy dla Was pod adresem www.supernowosci24.pl a wszelkie uwagi dotyczące nowego serwisu kierujcie na adres dianakonior@pressmedia.com.pl


Article printed from Super Nowości: http://supernowosci24.pl

URL to article: http://supernowosci24.pl/nowy-serwis-super-nowosci-2/

Prawa autorskie © 2011 Super Nowości. Wszelkie prawa zastrzeżone.