O mistrzostwo Polski na Podpromiu

WOZKARZE
Fot. Materiały prasowe

W sobotę i niedzielę rzeszowska hala na Podpromiu będzie areną zmagań koszykarzy na wózkach w finałowym turnieju mistrzostw Polski. Oprócz gospodarzy, Akce-Med Startu Rzeszów, zagrają także Start Rzeszów, IKS Konstancin i Start Wrocław.

– Nie jesteśmy faworytem tego turnieju, ale na pewno zrobimy co w naszej mocy, aby mistrzowski tytuł został w Rzeszowie – przekonuje kapitan Startu Rzeszów, Jan Cyrul. Wydaje się, że rywalizacja o mistrzowski tytuł będzie się toczyć pod dyktando dwóch Startów: tego z Rzeszowa i Warszawy. Oba zespoły spotkały się nie tak dawno w finale Pucharu Polski, który zakończył się pewną wygraną stołecznej drużyny: 79:47. To właśnie Start Warszawa będzie w ten weekend bronił tytułu mistrza Polski (Start Rzeszów w ubiegłorocznym turnieju MP zajął 2. miejsce).

Program turnieju (wstęp wolny): Konstancin – Rzeszów (s. 8.30), Wrocław – Warszawa (s. 10.30), Warszawa – Konstancin (s. 15.30), Rzeszów – Wrocław (17.30), Konstancin – Wrocław (n. 9), Rzeszów – Warszawa (n. 11).

mj

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments