Objazd do galerii to reklama?

Tabliczka informacyjna stoi od kilku dobrych miesięcy. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. “Zalecany objazd do ul. Jabłońskiego, ul. Krakowskiej – GALERIA RZESZÓW” – tabliczka informacyjna z takim napisem od kilku miesięcy stoi przy pasie drogowym przy al. Piłsudskiego (na wysokości ZUS-u). – Czy to nie jest reklama, którą miasto funduję właścicielowi galerii? – pyta Jerzy H. (67 l.) z Rzeszowa.

Przebicie pod wiaduktem Tarnobrzeskim, czyli połączenie ul. Jabłońskiego z ul. Czarnieckiego, które sfinansował prywatny inwestor, miało ułatwić dojazd do galerii  handlowej.  Ta została otwarta w listopadzie minionego roku, a mimo to, tabliczka wciąż nie znika. Z założenia miała usprawnić ruch na al. Piłsudskiego (kierowcy byli kierowani na objazd), która z powodu remontów i budowy okrągłej kładki była częściowo zablokowana.

Dlaczego wciąż stoi? W Miejskim Zarządzie Dróg w Rzeszowie usłyszeliśmy, że miasto w ten sposób chce zachęcić kierowców do wybierania alternatywnej drogi, którą niewątpliwie jest przebicie pod wiaduktem Tarnobrzeskim. Fakt pojawienia się w niej informacji o galerii handlowej tłumaczą chęcią łatwego zobrazowania drogi kierowcom.

en

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ROMANolekimię Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ROMAN
Gość
ROMAN

no jak nie pomorze reklama i cukierki no to należy przystąpić do rozbiórki nie ?-

olek
Gość
olek

Ludzie boją sie chodzic do Galerii Rzeszów na zakupy bo wykonana była niezgodnie z projektem.Chodzą takie plotki ze jakiś jasnowidz chyba z Człuchowa kiedy był szukac zaginionego studenta był zaniepokojony tym co widział kiedy przejezdzał koło galerii.

imię
Gość
imię

Powinni rozsypywać cukierki po chodnikach, żeby ludziska trafiali do tej rozsypującej galeryji.