Objazd do galerii to reklama?

Tabliczka informacyjna stoi od kilku dobrych miesięcy. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. “Zalecany objazd do ul. Jabłońskiego, ul. Krakowskiej – GALERIA RZESZÓW” – tabliczka informacyjna z takim napisem od kilku miesięcy stoi przy pasie drogowym przy al. Piłsudskiego (na wysokości ZUS-u). – Czy to nie jest reklama, którą miasto funduję właścicielowi galerii? – pyta Jerzy H. (67 l.) z Rzeszowa.

Przebicie pod wiaduktem Tarnobrzeskim, czyli połączenie ul. Jabłońskiego z ul. Czarnieckiego, które sfinansował prywatny inwestor, miało ułatwić dojazd do galerii  handlowej.  Ta została otwarta w listopadzie minionego roku, a mimo to, tabliczka wciąż nie znika. Z założenia miała usprawnić ruch na al. Piłsudskiego (kierowcy byli kierowani na objazd), która z powodu remontów i budowy okrągłej kładki była częściowo zablokowana.

Dlaczego wciąż stoi? W Miejskim Zarządzie Dróg w Rzeszowie usłyszeliśmy, że miasto w ten sposób chce zachęcić kierowców do wybierania alternatywnej drogi, którą niewątpliwie jest przebicie pod wiaduktem Tarnobrzeskim. Fakt pojawienia się w niej informacji o galerii handlowej tłumaczą chęcią łatwego zobrazowania drogi kierowcom.

en

do “Objazd do galerii to reklama?”

  1. ROMAN

    no jak nie pomorze reklama i cukierki no to należy przystąpić do rozbiórki nie ?-

  2. olek

    Ludzie boją sie chodzic do Galerii Rzeszów na zakupy bo wykonana była niezgodnie z projektem.Chodzą takie plotki ze jakiś jasnowidz chyba z Człuchowa kiedy był szukac zaginionego studenta był zaniepokojony tym co widział kiedy przejezdzał koło galerii.

  3. imię

    Powinni rozsypywać cukierki po chodnikach, żeby ludziska trafiali do tej rozsypującej galeryji.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.