Obwodnica autostrady może być bezpłatna

- To absurd żebym miał płacić za przejazd obwodnicą północną Rzeszowa, która wchodzi w skład autostrady - mówi Arkadiusz Rogowski z Rzeszowa. - Liczę na podkarpackich posłów, że zrobią wszystko żeby kierowcy mogli tamtędy przejeżdżać bezpłatnie. Fot. Wojciech Preinser

RZESZÓW. Jeszcze w styczniu Sejm będzie głosował nad wprowadzeniem zapisu o nieodpłatnym przejeździe podrzeszowskim odcinkiem drogi.

W tym roku kierowcy będą mogli po raz pierwszy przejechać 20-kilometrową północą obwodnicą Rzeszowa, której 11-kilometrowa część to autostrada A4. Na razie według rozporządzenia ministra infrastruktury odcinek ten jest ujęty jako płatny. Jest jednak szansa, że za przejazd tą obwodnicą kierowcy nie będą płacić.

Więcej w Super Nowościach

Mariusz Andres

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Imię (wymagane)
Imię (wymagane)
9 lat temu

„Na razie według rozporządzenia ministra infrastruktury odcinek ten jest ujęty jako płatny.”
W zadne szanse nie wierze. Zaraz sie dowiemy, ze z powodu kryzysu, Euro 2012 i czegos tam, co jeszcze zdaza wymyslic, odcinek bedzie platny, Dla wszystkich i bez wyjatku.

Jano
Jano
9 lat temu

Dziadek Tadek już kombinuje żeby tam BUS-pasy namalować.

Jan
Jan
9 lat temu

To już nawet obwodnice autostrad chcą w PL opodatkować? Przy okazji – co to za twór? Droga omijająca autostradę? Wyjaśnij autorze.