Obwodnica autostrady może być bezpłatna

- To absurd żebym miał płacić za przejazd obwodnicą północną Rzeszowa, która wchodzi w skład autostrady - mówi Arkadiusz Rogowski z Rzeszowa. - Liczę na podkarpackich posłów, że zrobią wszystko żeby kierowcy mogli tamtędy przejeżdżać bezpłatnie. Fot. Wojciech Preinser

RZESZÓW. Jeszcze w styczniu Sejm będzie głosował nad wprowadzeniem zapisu o nieodpłatnym przejeździe podrzeszowskim odcinkiem drogi.

W tym roku kierowcy będą mogli po raz pierwszy przejechać 20-kilometrową północą obwodnicą Rzeszowa, której 11-kilometrowa część to autostrada A4. Na razie według rozporządzenia ministra infrastruktury odcinek ten jest ujęty jako płatny. Jest jednak szansa, że za przejazd tą obwodnicą kierowcy nie będą płacić.

Więcej w Super Nowościach

Mariusz Andres

do “Obwodnica autostrady może być bezpłatna”

 1. Imię (wymagane)

  „Na razie według rozporządzenia ministra infrastruktury odcinek ten jest ujęty jako płatny.”
  W zadne szanse nie wierze. Zaraz sie dowiemy, ze z powodu kryzysu, Euro 2012 i czegos tam, co jeszcze zdaza wymyslic, odcinek bedzie platny, Dla wszystkich i bez wyjatku.

 2. Jano

  Dziadek Tadek już kombinuje żeby tam BUS-pasy namalować.

 3. Jan

  To już nawet obwodnice autostrad chcą w PL opodatkować? Przy okazji – co to za twór? Droga omijająca autostradę? Wyjaśnij autorze.

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.