Ochrona kibiców kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych

Fot. Paweł Bialic

RZESZÓW. Środa, godzina 14.30, ponad tysiąc kibiców Resovii Rzeszów podążało rzeszowskimi bulwarami na derbowy mecz ze Stalą Rzeszów.

Porządku pilnowało mnóstwo policjantów zarówno umundurowanych, jak i tych po cywilnemu. Koszt takiego zabezpieczenia meczu przez funkcjonariuszy to kilkadziesiąt tysięcy złotych wydanych oczywiście z pieniędzy podatników. Czy nie lepiej spożytkować te pieniądze w inny sposób?

ga

do “Ochrona kibiców kosztuje kilkadziesiąt tysięcy złotych”

 1. Jacek

  I się nie doczekasz

 2. ROMAN

  no ale to trochę śmieszne z tym prowadzeniem – sami nie wiedzą gdzie jest stadion miejski i nie umieją do niego dojść – to Mamusie niech ich prowadzą – do przedszkola do szkoły i na stadion – a policja niech robi to co ma robić – czyli;zgodnie z ustawą o policji z 06-04-1990 roku + Dz.Ust.nr.30 poz.179

 3. zosia

  Robercie, jak coś piszesz to trochę na temat poczytaj i jak zabierasz głos, to pisz konkrety, a nie brednie, bo takie stwierdzenia zabrać dodatki do emerytur- pytam jakie dodatki nic nie wiesz na ten temat, a dyskutujesz, Twoją ubogą wiedzę stwierdzam po Twoim wpisie chory kraj, to takie malutkie. Było spokojnie bo było dużo Policji , a gdyby były porozbijane samochody i witryny sklepowe, to byś pisał,że zabrać Policji emerytury i dodatki, bo nie zapewnili bezpieczeństwa np. Tobie. pozdrawiam

 4. clonx

  pytanie po co w ogole organizowac derby skoro „kibice” nie potrafią się zachować i tyle kosztuje doprowadzenie jednych i drugich debili na stadion zeby sie nie pozabijali

  • RR

   Ty się „clonx” pchaj matole od razu do Ministerstwa Sportu na wysoki stołek! Masz kompetencje jak sama ministerka Mucha! :P „pytanie po co w ogole organizowac derby skoro „kibice” nie potrafią się zachować” ….żenada! Po co organizować zawody bokserskie , skoro……..się biją” ;P

 5. garda

  Te mecze to tak potrzebne jak rybie piasek,rozgonić to towarzystwo na czele z Latą i nie będzie problemu.Trzeba wam Putina i będzie spokój.

 6. Robert

  Zabrać poliocji wcześniejsze emerytury odprawy wszelkie przywileje i można oszczędzać .Kombatant podczas wojny narażał życie dzień po dniu dziś w wieku 80 lat otrzymuje około 1800zł. dla porównania policjant po 45 latach niby pracy służby pobiera z budżetu około 2600zł. plus dodatki . Tak samo służby więzienne straż graniczna pożarna itd.Wszyscy ci zmęczeni pracują na tych wcześniejszych emeryturach blokując innym miejsce pracy nie płacąc składek zus-u Więc moje pytanie jest takie o jakim oszczędzaniu tu mówimy piszemy?SKOŃCZYĆ z TĄ FARSĄ oszczędne państwo ???????? raczej chory kraj skorumpowany od podstawy po szczyt.Przebranżowić nierobów niech sprzątaja koszary czyszczą broń do 67roku życia.

 7. Antoni Kosiba

  Ciekawe, z czego to bydło żyje, skoro w tak zwanych godzinach pracy może spacerować sobie z wyciem przez miasto.

 8. Wojtas

  Policja zamiast pilnować porządku to zagania na stadion bandy bezmózgiego bydła…

 9. piździsław

  wsadzić garrbów do autobusu i dowieźć do stadionu (koszt transportu doliczyć do biletu) i wysadzić pod bramą, a nie buraki idą przez pół miasta burdel robią

 10. do Dariusza

  no widzisz poniekad jedna druzyna chcialaby sie spotkac z druga stacjonujaca w obrebie wsk ale ta chceci, sil i odwagi nie ma :) chyba ze na forach internetowych :)

 11. Dariusz

  A tam, oczywiście że lepiej.A nie można by zrobić z tych dwóch pasiastych klubików zrobić jednego? Czerwony z niebieskim zmieszać i to co wyjdzie niech będzie kolorem drużyny. A może by tak po zakończonym meczu , na boisko wpuszczać kibiców (kiboli) , a niech się tam leją do woli , warunek jeden nikt o własnych siłach opuscić boiska nie może. Rannych dobić i mamy spokój.

 12. rz

  Co to za brednie!!!!? Taka jest rola policji – utrzymywanie porządku.
  Gdyby się paliło i interweniowała straż pożarna to też byłoby wielkie halo? Przecież interwencja strażaków też kosztuje. Czy nie lepiej spożytkować te pieniądze w inny sposób?
  To samo można powiedzieć o interwencji pogotowia ratunkowego, wojska itp. Taka jest rola tych służb pani/e ga. Kibice Resovii nie maja tu nic do rzeczy. A swoją drogą całe szczęście, że to byli kibice Resovii Rzeszów, a nie Resovii Kraków albo Resovii Szczecin. Pani/e ga zanim coś napiszecie to dwa razy pomyślcie.
  Pozdrawiam.

 13. Lesław

  Czyli lepiej, żeby tysiąc kibiców szło samodzielnie przez miasto? Tak mam rozumieć ten artykuł?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.