Od czerwca tanieją dwa rodzaje biletów miesięcznych

Od 1 czerwca tanieją bilety miesięczne sieciowe imienne w granicach miasta i bilety miesięczne, które są ważne na całą sieć. Fot. Wit Hadło

RZESZÓW. Czy mieszkańcy przerzucą się z biletów papierowych na plastikowe?

Już nie 120 zł, a 98 zł zapłacimy za bilet miesięczny sieciowy imienny w granicach miasta, a na bilet miesięczny ważny na całą sieć wydamy już nie 151 zł a 130zł. Wszystko to za sprawą wchodzących w życie od 1 czerwca nowych cen tych dwóch rodzajów biletów miesięcznych (w tym ulgowych).

O dziesięcioprocentową obniżkę cen biletów miesięcznych wnioskował na ostatniej sesji Rady Miasta (17 kwietnia) Zarząd Transportu Miejskiego – Najprościej mówiąc chcemy, by mieszkańcy Rzeszowa zamienili bilety papierowe na plastikowe i oczywiście, by było to dla nich korzystne – tłumaczył się wówczas ze swoich zamiarów Łukasz Dziągwa. p.o dyrektora ZTM.- Mamy nadzieję, że przekonamy mieszkańców do takiego rozwiązania.

Przeczytaj pełny tekst artykułu w papierowym wydaniu Super Nowości

Katarzyna Szczyrek

do “Od czerwca tanieją dwa rodzaje biletów miesięcznych”

  1. Mania

    A co z biletami trasowanymi? Dlaczego dojeżdżając do Rzeszowa mam płacić nieco ponad 10 zł mniej za trasowany niż za sieciówkę? Cenę tego rodzaju biletów też powinni obniżyć…

  2. Piotr

    Póki co zamykają punkt sprzedaży biletów na pętli W.Stwosza. Na kartce pisze: Najbliższy punkt czynny na ul.Dąbrowskiego…Kiedy będzie wreszcie bilet elektroniczny?

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.