Od maja znów drożeją leki!

Fot. Archiwum

PODKARPACIE. Eksperci alarmują: W maju chorzy kolejny raz dostaną po kieszeni. Ceny 697 leków wzrosną, stanieją tylko w stosunku do 328.

- W grudniu za swój lek płaciłem 3,20 zł, w styczniu i lutym 134 zł, teraz już 143 zł, co mnie czeka po majowej nowelizacji listy leków refundowanych strach myśleć – mówi Barbara Zajdel ze Stowarzyszenia Życie po Przeszczepie. Podobne obawy mają inni chorzy, nie tylko po przeszczepach. Bo mimo szumnych zapowiedzi ministerstwa, że leki będą systematycznie tanieć, jest odwrotnie.

Więcej w Super Nowościach

Anna Moraniec

do “Od maja znów drożeją leki!”

 1. VV

  Jest oczywistym, ze to celowe dzialanie rzadu przyklaskujacemu prawu EKSTERMINACJI! Ci schorowani i biedni ludzie w koncu umra nie mogac sie z braku wlasnych funduszy leczyc. Na to wlasnie liczy ta glodna i wsciekla sfora z Wiejskiej, co zabierze wszystko a nawet wiecej i jeszcze kaze za to placic, perfidnie gloszac wszem i wobec, ze to wszystko dla dobra pacjenta. Pacjent, czlowiek po prostu, traktowany jest w tym cyrku zwanym POlska gorzej od psa.

 2. cyrankiewicz

  WCZORAJ BYLEM W SZPITALU WOJEWODZKIM NA OKULISTYCE. TO CO ZOBACZYLEM UTWIERDZILO MNIE W PRZEKONANIU, ZE NIKOMU NIE ZALEZY NA RATOWANIU STARSZYCH LUDZI. TO JAKAS MASAKRA! STLOCZENI W CIASNYM KORYTARZU CHORZY Z CALEJ OKOLICY, OCZEKUJACY NA SWOJA KOLEJ. PANI PIELEGNIARKA JAKBY SNIADANIA NIE JADLA WYCZYTUJE CICHUTKO NAZWISKA, A KTO NIE USLYSZY TO SIEDZI „DO OPORU”, AZ AUTOBUSY MU ODJADA I NIE MA CZYM DOSTAC SIE NA WIES.
  PRZYKRE, ZE WYSTARCZY ODROBINA DOBREJ WOLI, ABY PACJENTOW ROZSADNIE UMAWIAC NA WIZYTY, ALE NIKOMU TO DO GLOWY NIE PRZYJDZIE.

 3. ROMAN

  golą i strzygą cały czas od 1945 roku- obiecanki cacanki – pracuj do 67 a potem zdychaj nawet nie dostaniesz na pigułę – ale czasy – gorzej niż w dżungli

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.