Od września “Baby są jakieś inne”

Jedną z ról w “Babach” zagra syn reżysera, Michał Koterski

Nowy film twórcy “Dnia świra” i “Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, Marka Koterskiego, komedia “Baby są jakieś inne”, trafi do kin 9 września – poinformował dystrybutor, firma Kino Świat. W obsadzie znajdą się m.in. Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz.

Film ma być “rozprawą ze stereotypowymi opiniami na temat ról kobiet i mężczyzn”. To, “poza kwestiami politycznymi i ekologią, najważniejszy obecnie cywilny temat na świecie” – uważa reżyser.

Główni bohaterowie, dwaj mężczyźni grani przez Więckiewicza i Woronowicza, których łączy nocna wyprawa, będą dyskutować o płci pięknej, wymieniając gorzkie niekiedy, lecz jednocześnie zaprawione humorem uwagi.

Wnioskiem z dyskusji może być stwierdzenie, zgodnie z cytatem ze Stephena Kinga: “Kobiety, nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi”. Jak zapowiada Koterski, bohaterowie komedii będą dokonywać obrony przez atak: – To odgryzanie się mężczyzn, wyraźnie słabszych i przegranych – zagonionych pod ścianę, w narożnik, do kąta. Gadają na baby krytycznie, sarkastycznie, agresywnie, oskarżająco, żarliwie – opisuje postawę bohaterów twórca filmu.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments