Odczepcie się od normalnych ludzi!

Drogi panie Juliuszu, prezesie TVP, bądź pan łaskaw zająć się reformowaniem telewizji publicznej, która przynosi coraz większe straty, a nie przymuszaniem ludzi do płacenia za coś, czego nie chcą.

TVP nie pełni żadnej misji i dobrze pan o tym wie. Jest reklamówką polityków będących aktualnie przy władzy i zatrudnia osoby, które dostają się tam nie ze względu na umiejętności, ale z powodu wierności politycznej. Każda próba samodzielnego myślenia kończy się dla dziennikarza zwolnieniem. O niezależności i realizowaniu jakiejkolwiek misji nie ma mowy, chodzi jedynie o pieniądze na spore pensyjki dla przerośniętych kadr. Marzy mi się dzień, w którym stworzycie sobie telewizje rządową, zakodujecie ją i spróbujecie sprzedać na wolnym rynku. Do tego momentu każda próba przymuszenia mnie do płacenia abonamentu, będzie mi się kojarzyć z przymuszaniem do płacenia alimentów za dzieci, które “zmajstrowali” moi koledzy. Nie moje dzieci – nie płacę! Nie moja telewizja – też nie płacę! Proste i jasne? No to odczepcie się raz na zawsze od normalnych ludzi.

Mariusz Włoch

PRZECZYTAJ: „Kontroler sprawdzi, czy zapłaciłeś abonament”

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stary
stary
8 lat temu

brawo wreszcie ktos nie peka!!!
Ale ja pojde dalej. Jesli te oszolomy beda nadal wyciagac swoje zlodziejskie łapy po nasze pieniadze, trzeba sie organizowac na „fejsie” i wyjsc na ulice jak w sprawie ACTA. NIE CHCEMY PLACIC ABONAMENTU DLA TVP. dOSC PASIENIA SIE BADZIEWNYCH DZIENNIKARZY ZA NASZE PIENIADZE. wOLNE MEDIA=WOLNY RYNEK. pLACIMY TYLKO ZA TO CO ZAMAWIAMY. pOZDRAWIAM PANA REDAKTORA

K. Bimbała
K. Bimbała
8 lat temu

Stokrotne dzięki za te słowa prawdy dla Zarządu TVP !! Od siebie tylko dodam ,że naprawdę jestem poruszony ciemnota płynącą z ust płatnych wysoko pseudo-dziennikarzy z TVP. Do czego to podobne aby popadali w zachwyt jak im wzrosła oglądalność , bo mecz Polska Rosja oglądało ponoć 15mln . Jakim sukcesem jest EURO przy takich znakomitych komentatorach (nawet bez Borka) i kilkunastoletnich stałych PZPN leśnych dziadkach. Co do reszty programów tej instytucji niby publicznej to jasno muszę napisać iż jest gorsza od TV TRWAM robionej przez zakonników redemptorystów patrząc na informację, publicystykę . Co warto docenić u Brauna : Kilkadziesiąt lat… Czytaj więcej »