Odpocznę później

Młoda wokalistka, Ewa Farna, intensywnie przygotowuje się do specjalnego koncertu z okazji swoich 18. urodzin.

W rozmowie z PAP Life piosenkarka opowiedziała, co szykuje dla swoich fanów oraz jak prywatnie będzie świętowała wejście w dorosłość.

PAP Life: – Koncertujesz, udzielasz wywiadów, jesteś ciągle w rozjazdach. Miałaś czas na wakacje w tym roku?
Ewa Farna: – Niestety, nie. Najpierw w planach miałam mieć dziesięć dni wolnego, później skróciłam to do pięciu, ale ostatecznie musiałam zrobić “delete” w kalendarzu i nie wyjeżdżałam nigdzie. A miałam jechać pierwszy raz w życiu sama z moimi przyjaciółmi, bez rodziców, na Mazury. No cóż, odpocznę później.
PAP Life: – Nad czym w takim razie teraz pracujesz?
E.F.: – Przygotowujemy się intensywnie do mojego urodzinowego koncertu. Chcę, żeby był on jak najlepszy i żebym mogła później powiedzieć, że z mojej strony poszło 100 procent. Chcę mieć czyste sumienie.
PAP Life: – Powiedz, co będzie się działo na tym koncercie?
E.F.: – Będzie to jedyny taki koncert w Polsce, a zarazem największy projekt od sześciu lat. Impreza odbędzie się 7 września w Sosnowcu w hali EXPO Silesia. Będą goście – pojawią się Afromental, Ryszard Rynkowski i Jacek Cygan. Będzie wielkie show!
PAP Life: – A prywatnie jak planujesz uczcić swoją osiemnastkę?
E.F.: – Będę miała w sumie trzy imprezy! Jedna impreza jest z fanami i z teamem – czyli właśnie koncert 7 września. Poza tym, będę świętować w domu ze rodziną i najbliższymi, a na koniec jeszcze z przyjaciółmi. Wynajęliśmy lokal, a że był drogi, to organizuję wspólną imprezę z dwoma kolegami, którzy również obchodzą urodziny w tym czasie. Będzie super!
PAP Life: – Czego ci życzyć?
E.F.: – Zdrowia, ono jest najważniejsze. Także wspaniałych ludzi, takich, jacy mnie teraz otaczają. To oni pozwalają mi zaznać jeszcze trochę beztroskiego dzieciństwa. Ich wsparcie jest mi na prawdę bardzo potrzebne.

PAP, bez

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments