Odpowiedzą za pobicie kuriera

Fot. Archiwum

JASŁO. Młodzi ludzie napadli na kuriera dostarczającego paczki mieszkańcom jednego z jasielskich osiedli. Grozi im do 3 lat więzienia.

Policjanci ustalili, że 37-letni kurier przyjechał na ul. Rafineryjną, aby dostarczyć paczkę jednej z mieszkanek. Zaparkował samochód i wszedł do pomieszczenia bagażowego po przesyłkę. Po chwili, jeden z grupy przechodzących w pobliżu młodych mężczyzn, zamkną drzwi pojazdu. Gdy pokrzywdzony zwrócił mu uwagę, wskoczył on do samochodu i uderzył kuriera w twarz. Kiedy 37-latek przewrócił się, zaczął go dusić i bić po głowie. Do napastnika dołączył również jego kolega. Świadkowie zdarzenia odciągnęli agresywnych mężczyzn od kuriera, po czym napastnicy oddalili się.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia na miejsce zdarzenia zostały skierowane policyjne patrole.  Po rozpytaniu świadków policjanci rozpoczęli poszukiwania napastników. W czasie sprawdzania pobliskiego terenu zauważyli jednego z nich. Okazał się nim 25-letni mieszkaniec Jasła. Został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. W toku prowadzonego postępowania policjanci ustalili również drugiego napastnika. Zatrzymany 21-latek dołączył do swojego kolegi.

Napastnicy usłyszeli  zarzut pobicia. Grozi im  do 3 lat pozbawienia wolności.

pad, KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments