Oduczyć kierowców idiotycznego parkowania

Radny miejski, Aleksander Kopeć (65 l.), domaga się od służb mundurowych zdecydowanej walki z niewłaściwym parkowaniem w Mielcu. Fot. Autor

MIELEC. Kierowcy, którzy parkują w idiotycznych miejscach, są plagą wielu miast w Polsce. Nie inaczej jest w Mielcu.

– Ostatnio w prasie wyczytałem, że ktoś zaparkował przed altanką śmieciową, uniemożliwiając dojazd służbom komunalnym – denerwuje się Aleksander Kopeć (65 l.), wiceszef Rady Miejskiej. – W innych miastach ten problem został rozwiązany i dobrze byłoby, gdyby u nas było podobnie – dodaje.

Jego zdaniem, funkcjonariusze Straży Miejskiej czy policji powinny zablokować niewłaściwie zaparkowany pojazd i odholować go w odpowiednie miejsce. – Nauczyłoby to niefrasobliwych kierowców parkowania w normalnych miejscach – uważa Kopeć.

pg

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Rumcajskierowca bombowca Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Rumcajs
Gość
Rumcajs

Żeby od kogoś czegoś wymagać, trzeba najpierw zapewnić odpowiednie miejsca do parkowania, panie radny. Wy umiecie tylko karać, zdzierać z ludzi forsę a sami nic nie robicie. Zanim coś pan powie w przyszłości proszę troche pomyśleć. Oczywiście nie popieram blokowania dojazdów, nawet i do śmietnika, ale zróbcie coś żeby można było bezpiecznie gdzie zaparkować, wy umiecie tylko karać, to potrafi każdy głupi, panie radny! Do roboty, proszę.

kierowca bombowca
Gość
kierowca bombowca

Skoro jest pan taki mądry to niech pan pomyśli o dodatkowych miejscach parkingowych przy blokach