Ojciec z synem uwikłani w narkotykowy proceder

Część z zabezpieczonych narkotyków w domu ojca i jego syna. Fot. KMP Przemyśl

Część z zabezpieczonych narkotyków w domu ojca i jego syna. Fot. KMP Przemyśl

PRZEMYŚL. Policjanci kryminalni z przemyskiej komendy uzyskali informację, że dwóch mężczyzn z powiatu jarosławskiego, którzy akuratnie przebywali na terenie Przemyśla, mogą posiadać przy sobie narkotyki.

Po wylegitymowaniu okazało się, że 48-letni mężczyzna i 26-latek to ojciec i syn. W trakcie przeszukania w plecaku jednego z mężczyzn znaleziono szklany słoik z ośmioma woreczkami z zawartością suszu. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Ale to był dopiero początek tej sprawy. Policjanci sprawdzili mieszkanie 48-latka. Tam znaleźli 28 woreczków foliowych z roślinnym suszem, o wadze ponad 30 gramów. Znaleźli również podrobiony banknot o nominale 100 złotych. Przeszukano także mieszkanie, które zajmował 26-latek. Zabezpieczono wagę oraz marihuanę, która przechowywana była w słoikach, poporcjowana w woreczkach strunowych w ilości 163 sztuk oraz łodygi roślinne. Dodatkowo policjanci znaleźli słoiki wypełnione ciasteczkami, najprawdopodobniej z marihuaną, co będzie można potwierdzić po specjalistycznych badaniach. W sumie policjanci zabezpieczyli ponad 100 ciastek i ponad 200 gramów marihuany.

Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, dodatkowo 48-latek odpowie za przechowywanie falsyfikatu banknotu o nominale 100 złotych, za co grozi do 10 lat więzienia. Sprawa może być rozwojowa.

G

do “Ojciec z synem uwikłani w narkotykowy proceder”

  1. hijena

    i klops.Dzieki zaangazowaniu dzielnych policjantów,nie doczekamy się rodzinnego klanu narkotykowego ,niczym w Kolumbi

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.