Okazja do rehabilitacji

- Mecz w Toruniu potwierdził po raz kolejny, że nikt punktów za darmo nam nie odda- uważa Milan Jancuska, szkoleniowiec sanoczan.

Sanoczanie zagrają dziś z niżej notowanym Podhalem.

Sanoccy hokeiści po niedzielnej niespodziewanej porażce w Toruniu, szansę na rehabilitację za tą wpadkę będą mieli już dziś. Rywalem podopiecznych Milana Jancuski będzie Podhale Nowy Targ.

Wtorkowy rywal sanoczan w minioną niedzielę odniósł pierwsze zwycięstwo w lidze pokonując Zagłębie Sosnowiec 5-2. – Cieszę się, że udało nam się przerwać fatalną serię. Poza meczem z Cracovią, we wszystkich pozostałych walczyliśmy i tylko detali brakowało do wygranej. Zdobyliśmy ważne punkty z psychologicznego punktu widzenia. Konsekwencja, cierpliwość i mniej błędów popełnionych niż dotychczas, zdecydowało o sukcesie. Przed nam teraz ciężki wyjazd do Sanoka gdzie będziemy walczyć o kolejne punkty – mówi trener Podhala, Jacek Szopiński. W jego zespole sporo jest kontuzji. We wtorek nie zagrają Kasper Bryniczka, którego czeka operacja (leczy naciągnięte wiązadła w kolanie) zerwanie wiązadła krzyżowego i naderwanie bocznego oraz uszkodzoną łękotkę) i Kamil Kapica. Pod znakiem zapytania stoi występ Sebastiana Łabuza, który narzeka na pachwinę oraz Kelly Czuya, który w piątkowym meczu w Krakowie doznał stłuczenia stopy.

Krzak zadebiutuje?

W ekipie gospodarzy aż tak dużych problemów kadrowych nie ma (kontuzjowany Dronia). We wtorek ma wreszcie zadebiutować w barwach sanockiego zespołu napastnik GKS Tychy, Sławomir Krzak. W naszym zespole nie brakuje zawodników, którzy z nowotarskim klubem sięgali po sukcesy: Marcin Kolusz, Dariusz Gruszka, Tomasz Malasiński, Krystian Dziubiński, Krzysztof Zapała czy też trenerski duet Milan Jancuska i Marek Zientara. Mecze z swoim byłym klubem zawsze wywołują dodatkowe emocje. – Ostatni mecz w Toruniu potwierdził po raz kolejny, że nikt punktów za darmo nam nie odda. To może być bardzo dobre ostrzeżenie przed wtorkowym pojedynkiem – mówi szkoleniowiec sanoczan.

CIARKO PBS BANK Sanok – PODHALE Nowy Targ
Wtorek, godz. 18

rm

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.