Okradli aptekę

Fot. KMP

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali sprawców kradzieży kosmetyków. W niedzielę nieznani mężczyźni korzystając z nieuwagi personelu skradli z samoobsługowej apteki kosmetyki o wartości ponad 800 złotych.

O kradzieży policjanci zostali powiadomieni przez pracownika apteki. Sprawą zajęli się policjanci kryminalni z komisariatu na Nowym Mieście. Na podstawie zebranych informacji wytypowali potencjalnych sprawców. To dwaj mężczyźni w wieku 28 i 29 lat, mieszkający w Rzeszowie.

Wczoraj funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania 29-latka. Mężczyzna poinformowany o celu wizyty, przyznał się do kradzieży. Dobrowolnie wydał również część skradzionych kosmetyków, gdyż jeden z nich zdążył już sprzedać nieznanej osobie. Mężczyzna został zatrzymany. Rozpytany potwierdził, że kradzieży dopuścił się wspólnie z kolegą. W niedzielę około godz. 19 razem poszli do samoobsługowej apteki w jednym z centrów handlowych. Tam ukradli kosmetyki wyciągając je z opakowań i chowając do kieszeni.

Tego samego dnia na komisariat zgłosił się drugi sprawca. Dowiedział się o zatrzymaniu kolegi chciał wyjaśnić sprawę. On również przyznał się do kradzieży i dobrowolnie wydał skradzione mienie. Wczoraj mężczyźni zostali przesłuchani, usłyszeli zarzut kradzieży. Ponownie przyznali się do winy i skorzystali z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

tc/KMP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments