Okupnik zastąpi Sablewską w „X Factor”

Fot. MWMedia

Wokalistka Tatiana Okupnik jest nowym jurorem programu muzycznego TVN „X Factor”. Po tygodniach medialnych spekulacji TVN podał informację o tym, kto zastąpi Maję Sablewską, dotychczasową jurorkę show.

– Nowy juror programu X Factor, a właściwie jurorka, ma niebanalny głos, temperament i ekspresję. Na scenie jest jak dynamit. Optymizmem zaraża wszystkich, którzy z nią pracują. Tatiana Okupnik zasiądzie w jury programu X Factor! – podaje na stronie programu TVN.

Pierwsza edycja show była jedną z najciekawszych propozycji telewizyjnych wiosny 2011 roku. Kuba Wojewódzki, Czesław Mozil i Maja Sablewska co chwilę znajdowali się na pierwszych stronach gazet. Media wciąż donosiły, że Wojewódzki szczerze nie lubi się z Sablewską. Miał zagrozić, że odejdzie, gdy ta będzie pracować z nim przy kolejnej edycji show.

Na początku grudnia pojawiła się informacja, że Sablewska nie weźmie udziału w drugiej edycji show, a media prześcigały się w wyborach nowej jurorki.

TVN podał oficjalną informację, że nową jurorką programu „X Factor” będzie wokalistka Tatiana Okupnik. Jak sobie poradzi? Zobaczymy. Nowa edycja show już w marcu.

PAP Life, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments