Olbrychski zagra z Brosnanem?

Fot. MWMedia

Hollywoodzki produkcje to dla Daniela Olbrychskiego żadna nowość. Aktor, który całkiem niedawno zagrał u boku Angeliny Jolie w głośnym filmie „Salt”, ma już kolejne propozycje. Jedną z nich jest rola w filmie z Piercem Brosnanem i ojcem Angeliny – Johnem Voightem.

Co ciekawe, popularny polski aktor nie zachwyca się hollywodzkimi produkcjami. Dowodem na to jest choćby odrzucenie role w nowym hicie ze Scarlett Johansson w roli głównej. Także udział w filmie „Salt” miał być dla niego stratą czasu.

Tym razem Olbrychski prawdopodobnie wystąpi w niskobudżetowym filmie „Im An-jay”. Towarzystwo będzie miał doborowe. Wśród obsady ma być jednenz  odtwórców Jamesa Bonda – Pierce Brosnan, ojciec Angeliny John Voight i Liam Neeson. Jedną z ról są zainteresowani także Robert Pattinson i Zac Efron.

Planowany budżet produkcji to 7,5 miliona dolarów. Ma on być realizowany w Polsce i w Hollywood. Scenariusz filmu jest oparty na prawdziwej historii życia Andrzeja, ambitnego młodego pływaka, który zawsze podziwiał Stany, a ich obraz znał jedynie w filmów o Rockym. Bohater filmu ostatecznie zdobywa stypendium na uczelni w Kentucky, niestety jego obiecującą karierę przerywa depresja. Daniel Olbrychski ma zagrać ojca głównego bohatera. Czy zobaczymy go na ekranie?

pudelek.pl, anja

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments