Oldze J. grozi 3 lata za… 3 gramy marihuany

Jednym z przebojów Olgi J. i Maanamu był utwór „Parada słoni i róża”, utwór utrzymany w halucynacyjnym klimacie. Fot. MWMedia

WARSZAWA. Znana piosenkarka oskarżona o posiadanie narkotyków.

Prokuratura Rejonowa Warszawa Żoliborz skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Oldze J., wokalistce zespołu Maanam. Piosenkarka jest oskarżona o posiadanie narkotyków.

– Olga J. jest oskarżona o posiadanie środków odurzających w postaci marihuany w ilości niecałych trzech gramów – wyjaśnił Dariusz Ślepokura, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie.

Sprawa Olgi J. – Kory zostanie teraz rozpoznana przez żoliborski sąd rejonowy w postępowaniu uproszczonym. – W chwili obecnej Olga J. jest osobą oskarżoną – powiedział Ślepokura. Wobec wokalistki nie zastosowano żadnych środków zapobiegawczych.

Adresatem był… pies
12 czerwca znana wokalistka i jurorka „Must Be The Music” została zatrzymana przez funkcjonariuszy z warszawskich Bielan. Powodem było podejrzenie o posiadanie narkotyków. Akcja została przeprowadzona wspólnie ze stołeczną Izbą Celną. Służby śledziły przesyłkę z narkotykami, która dotarła do domu Olgi J. Potem w mieszkaniu pojawili się funkcjonariusze celni razem z policją i zatrzymali wokalistkę.

Jak twierdziła Katarzyna Litiwn, menedżerka wokalistki, przesłane w paczce narkotyki adresowane były do… psa gwiazdy.  W rozmowie z serwisem Gazeta.pl Katarzyna Litwin zdradziła, że paczka z zarekwirowanymi 60 gramami marihuany była zaadresowana na Ramonę Sipowicz. – Ramona to pies Kory  – wyjaśniała Katarzyna Litiwn.

Do 3 lat więzienia
W myśl ustawy antynarkotykowej za posiadanie środków odurzających lub substancji psychotropowych grozi do 3 lat więzienia, ale w przypadkach mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Gdyby udowodniono komuś posiadanie znacznej ilości narkotyków, groziłoby mu od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Źródło: TVN24, Radio Zet/ps

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ROMAN
ROMAN
8 lat temu

a co nie można sprawdzić z kąd ten pakunek wysłano – jest adresat czy nie – jak jest to skąd znał imię psa -a może to Szarik wysłał pakunek do Ramony co ? – super temat zastępczy na letni sezon ogórkowy odwracający uwagę niewolników od spraw istotnych – ale jaja !

Marika
Marika
8 lat temu

Jeszcze Olgi J. nie było tylko za kratkami. Jak tam trafi to zaraz TVN zacznie kręcić nowego Big Bradera.
Zrobią z tego show. Kolega Palikot też honorowo da się zamknąć w klatce. A co z psem?
Ale będzie się działo w przestrzeni medialnej, skoro już o tym wszędzie się pisze!!!!

Hokaido
Hokaido
8 lat temu
Reply to  Marika

PRZECIEZ KORA BYLA JUZ ZA KRATAM,BO PROWADZILA 3 PIERWSZE ODCINKI CELA NR.,WLASNIE DLA TVN.