Orlando Bloom – najbardziej stylowy tata

Orlando Bloom i jego żona, modelka Miranda Kerr

Świeżo upieczony tata, Orlando Bloom, został okrzyknięty “najbardziej stylowym sławnym ojcem”. Aktor, gwiazdor “Piratów z Karaibów”, pokonał w plebiscycie takie uznane marki jak: David Beckham i Jude Law.

Bloom i jego żona, modelka Miranda Kerr, w styczniu powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, chłopca o imieniu Flynn. Teraz internauci docenili, jak prezentuje się dumny tata. Przyznali mu pierwsze miejsce. Plebiscyt na najmodniejszych ojców przeprowadził portal MyCelebrityFashion.co.uk.

- Postanowiliśmy przyjrzeć się stylom sławnych ojców. Jako świeżo upieczony tata, Orlando Bloom bezapelacyjnie pokonał konkurencję, zyskując tym samym status “najbardziej stylowego sławnego ojca – powiedział Andy Barr, dyrektor marketingu portalu.

- Ludziom ewidentnie przypadł do gustu jego eklektyczny styl ubierania się. Choć 34-letni Bloom pokonał Davida Beckhama, jemu też udało się zająć wysokie miejsce, choć jego stroje są bardzo swobodne – dodał.

36-letni David Beckham, który znalazł się na drugim miejscu zestawienia, w lipcu zostanie tatą już po raz czwarty. Tym razem, jego żona Victoria urodzi od dawna upragnioną przez parę dziewczynkę.

Kolejne miejsca w rankingu zajęli: australijski piosenkarz Peter Andre, brytyjski aktor Jude Law oraz gwiazdor Hollywood, Matthew McConaughey.

PAP, bez

Skomentuj

Uważaj, co piszesz. W Internecie nie jesteś anonimowy!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.