Oryginalna świąteczna promocja

RZESZÓW. Szał przedświątecznych zakupów w pełni. Sklepy prześcigają się w promocjach, wszystko to aby sprzedać jak najwięcej towaru, a klient wyszedł zadowolony. I to każdy klient.

Baranki, zajączki, babki. Ale klienci dopytują się także innego rodzaju towaru. Wypatrzyła to nasza Cztelniczka, Barbara Bator, znana w Rzeszowie szefowa chóru Vox Angeli.

– Za jednorazowy zakup 20 szt. wódki Czysta de Lux o pojemności 500 ml klient otrzymuje 2 butelki tejże wódki gratis – pisze w mailu do naszej redakcji Barbara Bator. – Prawdziwa gratka dla miłośników „rodzinnych” świąt.

Nasza Czytelniczka dodaje, że w tym samy sklepie na stoisku z cukrem widnieje napis, że sklep nie prowadzi sprzedaży hurtowej i kupić można tylko 10 kg na osobę. W sezonie letnim arbuzy też są reglamentowane, a czasami nawet winogrona. Za to alkohol można kupić bez ograniczeń.

– Cóż za świąteczna promocja w dobie profilaktyki zdrowotnej, przeciwdziałania alkoholizmowi i zakazów picia w miejscach publicznych – dziwi się Barbara Bator. – Szkoda, że innych artykułów świątecznych nie objęto promocją.

Chrzan był droższy o 4 zł za kilo niż na zielonym rynku. Wzrosły tez ceny, pewnie na długo, bo czas I Komunii Św. już niebawem.

– No właśnie, zastanawiam się jakąż też promocję przygotuje ów hipermarket na sezon komunijny? – podsumowuje nasza Czytelniczka – Większa pojemność? Więcej butelek gratis? W końcu „tradycja” zobowiązuje

ac

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Szpicel
Szpicel
9 lat temu

A poznaje ten sklep. Nie polecam tego sklepu. Stare przeterminowane produkty i oszustwa na kasach to standard.
Wesołych Świąt… chamski sklepie.