Oślepiło ich słońce

Jarosław - miejsce wypadku. Fot. KPP Jarosław

JAROSŁAW, SKOŁOSZÓW. Dwie osoby z obrażeniami trafiły do szpitala. W Skołoszowie, kobieta kierująca volkswagenem passatem potrąciła 68-letnią pieszą. W Jarosławiu, przed jednym ze sklepów na ul. 3-go Maja kierowca mercedesa zderzył się z wózkiem widłowym. Kierowców obu samochodów prawdopodobnie oślepiło słońce.

Dzisiaj rano, około godz. 8, 41-letnia kobieta kierująca volkswagenem passatem, podczas skręcania w lewo, w okolicach wiaduktu potrąciła pieszą. Policjanci ustalili, że kierująca została najprawdopodobniej oślepiona przez słońce i nie zauważyła idącej jezdnią kobiety. Piesza, 68-letnia mieszkanka gminy Radymno trafiła do szpitala. Kierująca passatem była trzeźwa.

Również dziś rano w Jarosławiu na ul. 3-go Maja, na terenie parkingu przed jednym ze sklepów doszło do zderzenia mercedesa z wózkiem widłowym. Kierujący mercedesem 55-latek mieszkaniec gminy Jarosław, wjechał w jadący wózek widłowy. Na skutek zderzenia kierowca mercedesa został ranny. Poszkodowanego przewieziono do szpitala. Policjanci ustalili, że obaj kierujący byli trzeźwi. Pracujący wózkiem widłowym pracownik sklepu, nie doznał obrażeń ciała.

pad, KPP

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments